GRY

Tydzień konkursów na MamoToJa.pl! Zobacz, co możesz wygrać!

23-29 kwietnia 2018 r. na MamoToJa.pl to tydzień, w którym codziennie możesz wygrać inną nagrodę dla siebie lub dziecka! Zaglądaj do nas codziennie!

tydzień z konkursami dla mam na mamotoja.pl
fot. Adobe Stock
Wiosna! Cieszycie się? My bardzo, dlatego postanowiliśmy uczcić jej nadejście w jakiś fajny, radosny sposób. A co jest fajniejszego od prezentów? No właśnie! Właśnie dlatego, z okazji nadejścia wiosny, mamy dla Was cały tydzień konkursów! Codziennie inna nagroda do wygrania!

Co można wygrać?

W puli prezentów, które przygotowaliśmy dla Was, znajdziecie zabawki, kosmetyki, nosidełko dla dziecka... Wszystkie nagrody możecie obejrzeć w tej galerii konkursowej z nagrodami.

Kliknij w poniższą grafikę, aby obejrzeć nagrody, które będzie można wygrać w Tygodniu Konkursów
Redakcja poleca: Relacja z warsztatów „Mamo, to ja” – zapraszamy na kolejną edycję! [WIDEO]
Za nami kolejne spotkania w ramach bezpłatnych warsztatów organizowanych przez magazyn i portal „Mamo, to ja”. Oj, dużo się działo! Byli eksperci, pytania, odpowiedzi i gorące dyskusje o żywieniu dzieci, szczepieniach czy homeopatii. Zresztą... posłuchajcie i zobaczcie sami!

Co zrobić, żeby wygrać?

Żeby niczego nie przegapić, zaglądaj na nasz serwis do działu z aktualnymi konkursami. Codziennie o 10.00 będziemy na MamoToJa.pl ogłaszać nowy konkurs i nagrodę, którą można wygrać tego dnia, a na zgłoszenia będziemy czekać do końca dnia (do 23.59)!

Zapraszamy do zabawy! Celebrujmy wiosnę!
Zobacz też: Regulamin konkursu
Doładuj
Przeładuj