Podróżujesz w ciąży? Wygraj adapter do pasów bezpieczeństwa!

Spodziewasz się dziecka? Jeśli tak, zadbaj o ochronę maluszka podczas jazdy samochodem. Napisz, dlaczego bycie w ciąży jest dla Ciebie ważnym przeżyciem i wygraj jeden z adapterów BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa.
Adapter do pasów bezpieczeństwa
fot. Marko


Narodziny maluszka to wyjątkowa chwila w życiu każdej kobiety. Jednak zanim to nastąpi, przyszła mama przez 9 miesięcy musi dbać zarówno o siebie i dziecko. Szczególnie warto o tym pamiętać w czasie podróżowania. Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś jeździła samochodem. Pamiętaj jednak o ważnej zasadzie. Jeśli chcesz zapewnić maksymalną ochronę swemu maleństwu, musisz przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo. Jeśli obawiasz się, że naprężenie tradycyjnego pasa podczas wypadku może spowodować nacisk na łożysko i płód, a co za tym idzie, zagrozić życiu dziecka, możesz wybrać adapter do pasów bezpieczeństwa, który daje odpowiednią ochronę przy zapiętych pasach. Taki adapter zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego.

Dowiedz się więcej na temat zasad podróżowania w ciąży

Wygraj adapter BeSafe iZi fix

Jeśli chcesz zapewnić sobie i nienarodzonemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży, weź udział w naszym konkursie. Napisz, dlaczego bycie w ciąży jest dla Ciebie ważnym przeżyciem i wygraj 1 z 4 adapterów BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży. Sprawi on, że pas biodrowy znajdzie się pod Twoim brzuchem i nie będzie się przemieszczał (zamiast po brzuchu, będzie przebiegał po kościach miednicy) – pozwoli ci to na większy komfort jazdy samochodem.


Wypełnij formularz zgłoszeniowy


Więcej: Marko

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC