GRY
 
 

Kopciuszek - seria Czytaj i słuchaj

Opowieść o Kopciuszku znają wszyscy dorośli, a dzieci znajdą ją w pięknie ilustrowanej książce z serii „Czytaj i słuchaj”, która ukazała się nakładem wydawnictwa AMEET.

Kopciuszek, bajka dla dzieci, film dla dzieci
fot. materiały prasowe
Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się fragmenty oryginalnego dubbingu z filmu.

Kopciuszek to piękna i niezwykle skromna dziewczyna, która mieszka ze swoją macochą i dwiema siostrami Anastazją i Dryzellą, które traktują ją jak własną służącą, zmuszając do pracy ponad siły. Młodziutka i pełna nadziei dziewczyna nie przestaje jednak marzyć, że kiedyś jej los się odmieni. Pewnego dnia z pałacu nadchodzą niezwykłe wiadomości: Książę wyprawia bal dla wszystkich panien! Z pomocą Dobrej Wróżki Kopciuszek pojawia się na przyjęciu. Jednak musi pamiętać o kilku radach, zanim czar pryśnie...

Tak oto zaczyna się historia o Kopciuszku, opowieść o tym, że warto marzyć oraz że nawet te największe marzenia mają szansę się spełnić.

Książka „Kopciuszek” wzbogaciła właśnie wyjątkową serię „Czytaj i słuchaj”, w ramach której ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Król Lew” czy „Mała syrenka” (w sumie 28 tytułów).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają dzieci do czytania. Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to także ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.


Kopciuszek, książka dla dzieci


Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Kopciuszek”
Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm


babyonline.pl
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj