GRY
 
 

KOPCIUSZEK w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim

25.11.2011r., godz.10.00 Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl.

Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim
Skromny Kopciuszek, żyjący w cieniu Macochy oraz jej niezbyt urodziwych i niezbyt mądrych córek, Fruzi i Rózi, zawodowo zajmuje się łapaniem chwil za pomocą aparatu fotograficznego. Kiedy ogłoszone zostają ogólnokrajowe poszukiwania żony dla Księcia, następcy tronu, na zamku odbywa się wspaniały bal. Kopciuszek nie ma ani sukni, ani nie może się ruszyć z domu, zanim nie posprząta, wyprasuje, wypierze Od czego są jednak dobre wróżki – Matki Chrzestne?... Magiczna opowieść o zatrzymywaniu chwil sercem. Bo każda chwila, choćby najpiękniejsza, ulatuje szybciej niż motyl, ale serce przechowuje obrazy osób, które się kocha. Zawsze, kiedy za kimś zatęsknisz, w sercu pojawi się wspomnienie - zdjęcie ukochanej osoby.

reżyseria: Cezary Żołyński
scenografia: Gustaw Nawrocki
muzyka: Marek Zalewski, Paweł Czyrka

BILETY: Normalny 19 zł, Ulgowy 16 zł

BIURO OBSŁUGI WIDZÓW
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 95 728-99-39 e-mail:bow@teatr-gorzow.pl
KASA BILETOWA Czynna od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz na dwie godziny przed każdym spektaklem wg repertuaru* 95 728-99-40

Teatr im. Juliusza Osterwy

ul. Teatralna 9
Gorzów Wielkopolski
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj