Rossnę! Junior Rossmann
fot. AdobeStock

Korzyści rosną z maluchem. Teraz program Rossnę! dla dzieci aż do 10. roku życia

Program Rossnę! zna każda mama, ale nie każda wie, że Rossmann ma także program lojalnościowy dla Juniorów.
Dominika Bielas
Rossnę! Junior Rossmann
fot. AdobeStock
Do tej pory, gdy malec kończył 3-latka, mama traciła zniżki na produkty pielęgnacyjne dla małych dzieci. Teraz wystarczy w aplikacji mobilnej dodać do programu starsze dziecko. Rossmann przygotował produkty do higieny i pielęgnacji dla dzieci ze sporymi rabatami, ale przewidziane są także atrakcje dla dzieci!

Gdy maluch staje się juniorem

Teraz gdy dziecko kończy 3 lata, w programie Rossnę! automatycznie staje się Juniorem. Karta traci prawa do korzystania z promocji dla dzieci do 36 miesiąca życia i zyskuje te dla dzieci do 10.roku życia. Rodzice dzieci, które 3-latka skończyły wcześniej, mogą bez problemu dodać swojego przedszkolaka i ucznia w aplikacji mobilnej. Ale Rossnę! Junior to nie tylko rabaty (produkty z etykietą Cena w Rossnę!) i sezonowe promocje, ale i niezła gratka dla dzieci. Drogeria zwraca uwagę na to, że wiek przedszkolny i wczesnoszkolny to czas, kiedy dziecko powinno uczyć się prawidłowych nawyków higienicznych, które będą mu towarzyszyły w kolejnych latach. Rossmann przekonuje, że czynności te nie muszą być przykrym obowiązkiem, ale świetną przygodą.
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.

Nauka przez zabawę

W wielu domach regularne mycie zębów, głowy czy rączek to dosłownie walka z maluchem. Rossmann chce to zmienić. Ponieważ najlepsza nauka jest przez zabawę w świat kąpieli i innych czynności higienicznych wprowadzą najmłodszych bohaterowie Czyściochowa. Jeszcze nie znacie tych postaci? Koniecznie to zmieńcie! Ci zabawni bohaterowie oswoją dzieci z tematami higieny, a rodzicom pomogą w nauczeniu dziecka samodzielności i systematyczności. Dokonując zakupu min. 1 produktu do higieny i pielęgnacji dla dzieci powyżej 3. roku życia w okresie 7-28 lutego 2020 roku otrzymasz przy kasie Starter Rossnę! Junior za 1 grosz (do wyczerpania zapasów).
Rossnę! Junior
Plansza może stać się tablicą motywacyjną lub tygodniowym planem czynności higienicznych. Wybierz, które narzędzie jest ci bliższe: nagradzanie czy kształtowanie wewnętrznej motywacji dziecka. Jeśli decydujesz się na tablicę motywacyjną, wybierz czynności, które sprawiają dziecku trudność lub wykonuje je niedokładnie. Za ich poprawne wykonanie malec może otrzymać plusiki, a na koniec małą nagrodę, np. naklejkę z bohaterem Czyściochowa. Jeśli bardziej zależy ci na wewnętrznej motywacji dziecka, lepszy będzie codziennik. Wybierz czynności, które dziecko powinno szczególnie zapamiętać. Taka tablica podpowie maluchowi, co ma jeszcze zrobić - rodzic nie musi wciąż przypominać, a dziecko czuje się bardziej odpowiedzialne i samodzielne.

Aby skorzystać z akcji, musisz okazać kartę Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Saszetkę z naklejką z bohaterem Czyściochowa odbierzesz przy zakupach produktów do higieny i pielęgnacji Twojego Juniora (listę produktów objętych promocją znajdziesz na rossman.pl). W każdej saszetce znajdziesz jednego z bohaterów Czyściochowa. Uzbieraj razem ze swoim dzieckiem całą kolekcję! Naklejki są wielokrotnego użytku - można je naklejać i odklejać na różnych powierzchniach i nie pozostawiają śladu.

W ramach programu Rossnę! Junior, Rossman realizuje także Czyściochowe Przedszkole. Do edukacyjnego programu może zgłosić się każde przedszkole. Nauczyciele mogą zyskać m.in. gotowe scenariusze zajęć przygotowane zgodnie z podstawą programową, czy zabawy i eksperymenty dla najmłodszych.

Tablica motywacyjna to świetny pomysł dla przedszkolaka i może dotyczyć nie tylko czynności higienicznych. W internecie znajdziesz wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych:


Źródło: mat. prasowe

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy