krem, Alpaderm, kosmetyki dla dzieci
fot. materiały prasowe

Kosmetyki Alpaderm - na ratunek dziecięcej skórze

Poznajcie naturalne i organiczne kosmetyki, które przynoszą ulgę suchej i alergicznej skórze dziecka.
krem, Alpaderm, kosmetyki dla dzieci
fot. materiały prasowe
Lekka konsystencja, długotrwałe nawilżenie i błyskawiczne wchłanianie to dla mnie największe zalety kremu odżywczego dla dzieci Cerat des Alpes od Alpaderm.

Odkąd zostałam mamą, pokochałam zapach, miękkość i delikatność skóry dziecka. Niestety z czasem, skóra mojej córki zaczęła stawać się sucha, atopowa. Od tego czasu zwracam większą uwagę, na to, co kryją w sobie kremy, czyli ich skład. Krem Cerat des Alpes ma w swoim składzie tylko to, czego potrzebuje skóra dziecka ze skłonnością do alergii.

"99% składników kremu stanowią składniki naturalne, w tym 66,7% to składniki pochodzące z upraw rolnictwa ekologicznego, 16,7% woda mineralna pozyskiwana bezpośrednio z jednego z najwyżej położonych źródeł w  sercu Szwajcarskich Alp." - biobella.pl

Bez zbędnych ulepszaczy, perfumowanych składników itp. Dzięki tak dopracowanej recepturze świetnie sprawdzi się on u dzieci ze skórą wrażliwą, atopową, czy skłonną do alergii.

Zanim zastosuję preparat u mojej córki, sprawdzam go na sobie. Krem Cerat des Alpes zaskoczył mnie szybkością z jaką się wchłania. Nie pozostawia on lepkiej warstwy na skórze. Mimo tak lekkiej konsystencji czułam, że skóra jest nawilżona, jakby oddychała. Zniknęło nieprzyjemne uczucie napięcia skóry, a zastąpił je komfort.

Po takiej próbie spokojnie mogłam zastosować krem u swojej córeczki. Wiedziałam, że nie podrażni jej wrażliwej skóry, a wręcz pomoże w jej nawilżeniu.Kiedy odnajdę produkt, który spełniający moje oczekiwania ( i mojej córki), przywiązuję się do niego i nie chce ryzykować z kolejnymi nowościami, dlatego, gdy przychodzą chłodne dni, a Nel potrzebuje silniejszej ochrony przed zimnem i wiatrem sięgam po Cerat des Alpes – Cold Cream. Jako krem typu "woda w oleju" pozostawia na skórze warstwę ochronną zapobiegającą parowaniu wody z naskórka, dzięki czemu skóra nie ulega odwodnieniu.Chroni, nawilża, zapobiega odmrożeniu.

Kosmetyki Alpaderm umożliwiają mojej córce cieszenie się zdrową skórą i to cenię w nich najbardziej!

Więcej informacji na biobella.pl

Redakcja poleca: Suche utonięcie i wtórne utonięcie: objawy, przyczyny, pierwsza pomoc
Suche utonięcie różni się od wtórnego, do którego może dojść nawet 3 dni po kontakcie z wodą. Trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby nie dopuścić do tragedii. Zobacz, jakie są objawy wtórnego i suchego utonięcia oraz dowiedz się co robić, gdy zauważysz któryś z nich u swojego dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy