GRY
 
 

Kosmetyki biomimetyczne Arkana

Polska marka Arkana jako pierwsza wprowadza na nasz rynek linię kosmetyków profesjonalnych 
z innowacyjnym biomimetycznym peptydem Progeline™ o intensywnym działaniu odmładzającym.

Arkana, kosmetyki biomimetyczne, kosmetyki, świąteczny zestaw kosmetyków
fot. materiały prasowe
Biomimetyczna terapia Arkana LIFT UP - sposób na odzyskanie młodości

Biomimetyczny krem liftingujący 50 ml  
Biomimetic Lift Up Cream


Ekskluzywny biomimetyczny krem z efektem lift up. Zawiera technologicznie rewolucyjny tripeptyd Progeline ™, który aktywnie hamuje syntezę progeryny - białka odpowiedzialnego za starzenie się. Poprawia mikrorzeźbę i architekturę skóry remodelując kontury twarzy. Przebudowuje matrycę kolagenową dając efekt liftujący, szczególnie w newralgicznych dolnych partiach twarzy. Podnosi linię żuchwy i podbródka, likwiduje zwiotczenia i opadanie policzków, spłyca  bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki. Skóra odzyskuje sprężystość i elastyczność. Przeznaczony do intensywnej kuracji redukującej zmarszczki dla skóry dojrzałej oraz w profilaktyce przeciwstarzeniowej.        

Sposób użycia: stosować rano i wieczorem. Szczególnie polecana do intensywnych kuracji odmładzających jako kontynuacja biomimetycznej terapii mikroigłowej w gabinecie.     
Cena 110,-

Biomimetyczny krem liftingujący pod oczy 20 ml

Biomimetic Lift Up Eye Cream


Liftingujący, przeciwzmarszczkowy krem na okolice oczu. Zawiera technologicznie rewolucyjny  tripeptyd Progeline™, który aktywnie hamuje syntezę progeryny - białka odpowiedzialnego za starzenie się. Przebudowuje matrycę kolagenową, dając efekt liftingu powiek i okolic „kurzych łapek”. Ze względu na unoszące i napinające działanie zmniejsza tendencje do opadania powieki (zobacz też: Makijaż i ćwiczenia na opadające powieki). Dodatek kofeiny poprawia mikrokrążenie, niweluje obrzęki i usuwa uczucie zmęczenia. Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie. Krem przeznaczony jest do intensywnej kuracji redukującej zmarszczki, dla skóry dojrzałej oraz w profilaktyce przeciwstarzeniowej.     
                                                               
Sposób użycia: stosować rano i wieczorem. Szczególnie polecana do intensywnych kuracji odmładzających jako kontynuacja  biomimetycznej terapii mikroigłowej w gabinecie. 

Cena 97,-
 

Rewolucja w odmładzaniu - Progeline™

Ostanie badania nad procesem starzenia się, w których porównano mechanizm starzenia fizjologicznego oraz chorobowego, towarzyszącego progerii (choroba polegająca na przedwczesnym, szybkim starzeniu się organizmu) wykazały istotne znaczenie  progeryny -  zmutowanego białka, istotnego dla DNA komórek i ich zdolności podziału, a co za tym idzie przedwczesnego  starzenia się.

Badania potwierdzają, że progeryna jest również obecna w fibroblastach i keratynocytach u osób zdrowych. Jej poziom wzrasta o 3 % każdego roku, gdy skóra normalnie (fizjologicznie) starzeje się i powoduje uszkodzenie DNA komórek. Progeline™ to rewolucyjny biomimetyczny tripeptyd hamujący syntezę progeryny oraz rozkład elastyny. Mechanizm działania peptydu polega na naśladowaniu naturalnie występującego w skórze białka - elafiny. Dzięki biologicznej aktywności Progeline™ nie tylko hamuje starzenie się skóry, ale też pozwala w widoczny sposób ją odmłodzić. Wpływa na mikrorzeźbę i architekturę skóry, remodelując kontury twarzy. Poprawia spójność naskórka i przebudowuje matrycę kolagenową, dając efekt liftujący, szczególnie w dolnych partiach twarzy oraz wokół oczu. Skóra odzyskuje swoją elastyczność i sprężystość.

Przedstawiamy Państwu kosmetyki z peptydem Progeline™ jako rewolucyjną i nowoczesną pielęgnację w walce 
z oznakami starzenia i w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Anna Marcjasz kosmetolog
Product Manager Arkana


Kosmetyki dostępne w sklepie internetowym.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj