GRY
 
 

Kosmiczne podróże

14, 21, 28.06.2012r.,godz. 17:30 Trzy, dwa, jeden... start! Wsiadamy w rakietę i wyruszamy w kosmiczną podróż na koniec galaktyki i jeszcze dalej!

kalimba
Zabierzcie się z nami, a w kolejnych odcinkach naszej przygody zdobędziemy ogromne pokłady wiedzy o całym wszchświecie, przejdziemy trening kosmonautów, udamy się na poszukiwanie nowych planet, zbudujemy własny pojazd kosmiczny, skonstruujemy lunety, przejdziemy przez tunel czasoprzestrzenny, połowimy gwiazdy i poszukamy życia pozaziemnskiego. Możecie się też spodziewać wielu niespodzianek, ciekawostek i dużo dobrej zabawy! Zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 17:30  do Kalimby!

wiek: 5+
młodsze dzieci (3-4lata) mogą brać udział w zajęciach w asyście rodzica!

14 czerwca CZWARTEK godz. 17:30
Na pierwszych, kosmicznych zajęciach w Kalimbie zbudujemy własną rakietę i spróbujemy polecieć nią na inne planety Układu Słonecznego. Ułożymy specjalną mapę naszej podróży, poznamy lepiej naszych gwiezdnych sąsiadów i sprawdzimy, czy nadajemy się na prawdziwych kosmonautów. Zapraszamy!
 
21 czerwca CZWARTEK godz. 17:30
Podczas drugiej, kalimbowej podróży w kosmos wspólnie odpowiemy sobie na pytanie: „Czy tylko na Ziemi mogą mieszkać ludzie?”. Odwiedzimy Słońce i wszystkie planety Układu Słonecznego, sprawdzimy jakie panują tam warunki (czy jest ciepło, zimno, jakie jest podłoże i czy znajdziemy tam coś do jedzenia...) oraz zastanowimy się, czy chcielibyśmy tam mieszkać. Na koniec każdy mały kosmonauta zaprojektuje swoją, wymarzoną planetę!
 
28 czerwca CZWARTEK godz. 17:30
Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdozbiory! To będzie temat przewodni kolejnego kosmicznego spotkania w Kalimbie! Dowiemy się z czego składa się gwiazda, skąd gwiazdozbiory wzięły swoje nazwy, stworzymy własne układy gwiazd i dzięki tunelowi czasoprzestrzennemu przeniesiemy się baaaardzo daleko, w odległe galaktyki aby zobaczyć jak daleka droga prowadzi od gwiazdy do gwiazdy. Zapraszamy!

 udział w warsztatach: 35zł
obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60 lub 501 183 953

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
 
 
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj