Kosmiczny konkurs

Weź udział w naszym konkursie i zdobądź dla swojego smyka super gadżety z filmu "Wyprawa na księżyc 3D". Konkurs zakończony!
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za bardzo pomysłowe zdjęcia Waszych pociech-kosmitów. Oto lista nagrodzonych osób:
laurence, rakastan, bebekk, tomasam, kachna1111, pieszczany, betitunia, karolka_s, lala82, justyna.sanko, kosania, antomi, ASIEKOOB, xmagda, Aga_TM.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja Babyonline.pl


Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę w przebieranki to ten konkurs jest właśnie dla Was!


Aby wziąć udział w konkursie, na naszym foto-forum zamieść zdjęcie swojego małego szkraba przebranego za kosmitę. 15 najlepszych "kosmicznych" stylizacji nagrodzimy kurtkami dziecięcymi z logo filmu "Wyprawa na księżyc 3D" (zdjęcie nagrody w galerii obok). Przy zamieszczonym zdjęciu prosimy podać rozmiar dziecka.

Więcej na temat filmu możesz przeczytać w Czytaj więcej >>

Wejdź na foto-forum, by wziąć udział w konkursie:
Kosmiczny konkurs >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Kosmiczny konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy kurtkami dziecięcymi z logo filmu "Wyprawa na księżyc 3D" .
4. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 22 października do 5 listopada 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 7 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy