GRY
 
 

Kostki sensoryczne z Rossmanna groźne dla dzieci! Sieć zwraca pieniądze

Sieć drogerii Rossmann ostrzega przed niebezpieczną zabawką dla niemowląt i zachęca do zwracania produktów do sklepu nawet bez dowodu zakupu. Niemowlęta mogą się zakrztusić lub udusić doszytymi do niej małymi elementami. Warto sprawdzić! Maluchy są bardzo pomysłowe i ciekawskie w takich przypadkach!

niebezpieczna-zabawka-w-rossmannie-siec-oddaje-pieniadze
fot. Fotolia
Sieć drogerii Rossmann wydała komunikat, w którym w trosce o bezpieczeństwo klientów, informuje, że w sprzedaży znalazła się zabawka dla niemowląt, która może być niebezpieczna. Ten produkt to lubiana przez najmłodsze dzieci pluszowa kostka sensoryczna.

Rossmann zwraca pieniądze rodzicom!

Wszyscy rodzice, którzy przyniosą zabawkę do sklepu, bez dowodu zakupu, otrzymają pełen zwrot pieniędzy. Produkt został już wycofany ze sprzedaży, sieć przeprasza za zaistniałą sytuację.

Kostki sensoryczne wycofane ze sprzedaży w sieci Rossmann

Zobacz: Urodziło Ci się dziecko? Posadź drzewo i wyślij nam zdjęcie!
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.

Pełna treść komunikatu sieci Rossmann:

„W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów informujemy, że postanowiliśmy wycofać ze sprzedaży produkt: Zabawka pluszowa - kostka sensoryczna - (producent: Apteka Anika S.C., ul. Sybiraków 4 lok. U5 Białystok), widoczny na zdjęciu.
Na kostkach zostały doszyte tasiemki, które pod wpływem szarpnięcia mogą zostać oderwane od zabawki.

W związku z powyższym prosimy Klientów, którzy kupili Zabawkę pluszową  FIRMY APTEKA ANIKAS.C, by zwrócili ją w dowolnej drogerii ROSSMANN, gdzie, bez konieczności przedstawiania dowodu zakupu, każdy klient zwracający kostkę  otrzyma pełen zwrot kosztów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 42-61-39-700.
Rossmann SDP sp. z o.o. przeprasza za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.”

Sprawdź: Zabawki dla niemowląt i dzieci - opinie, ranking na bangla.pl

Kupiliście maluszkom taką kostkę sensoryczną do zabawy? Kupujecie w Rossmannie zabawki dla dzieci? Moja córeczka jak była mała miała taką kostkę w żółto-czerwonych barwach. Na szczęście była porządnie uszyta i nie pochodziła z wadliwej partii. Warto kupować zabawki z atestem i z pewnych źródeł, a przy okazji - jak widać - sprawdzać samemu ich bezpieczeństwo i kontrolować w jaki sposób dziecko się nimi bawi.

Źródło: Materiały prasowe Rossmann, rossmann.pl

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami