niebezpieczna-zabawka-w-rossmannie-siec-oddaje-pieniadze
fot. Fotolia

Kostki sensoryczne z Rossmanna groźne dla dzieci! Sieć zwraca pieniądze

Sieć drogerii Rossmann ostrzega przed niebezpieczną zabawką dla niemowląt i zachęca do zwracania produktów do sklepu nawet bez dowodu zakupu. Niemowlęta mogą się zakrztusić lub udusić doszytymi do niej małymi elementami. Warto sprawdzić! Maluchy są bardzo pomysłowe i ciekawskie w takich przypadkach!
Weronika Zagojska
niebezpieczna-zabawka-w-rossmannie-siec-oddaje-pieniadze
fot. Fotolia
Sieć drogerii Rossmann wydała komunikat, w którym w trosce o bezpieczeństwo klientów, informuje, że w sprzedaży znalazła się zabawka dla niemowląt, która może być niebezpieczna. Ten produkt to lubiana przez najmłodsze dzieci pluszowa kostka sensoryczna.

Rossmann zwraca pieniądze rodzicom!

Wszyscy rodzice, którzy przyniosą zabawkę do sklepu, bez dowodu zakupu, otrzymają pełen zwrot pieniędzy. Produkt został już wycofany ze sprzedaży, sieć przeprasza za zaistniałą sytuację.

Kostki sensoryczne wycofane ze sprzedaży w sieci Rossmann

Zobacz: Urodziło Ci się dziecko? Posadź drzewo i wyślij nam zdjęcie!
Redakcja poleca: Jak się bawić z niemowlakiem - film
Jakie zabawki będą odpowiednie dla niemowlaka i czego nie można robić, opiekując się dzieckiem?

Pełna treść komunikatu sieci Rossmann:

„W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów informujemy, że postanowiliśmy wycofać ze sprzedaży produkt: Zabawka pluszowa - kostka sensoryczna - (producent: Apteka Anika S.C., ul. Sybiraków 4 lok. U5 Białystok), widoczny na zdjęciu.
Na kostkach zostały doszyte tasiemki, które pod wpływem szarpnięcia mogą zostać oderwane od zabawki.

W związku z powyższym prosimy Klientów, którzy kupili Zabawkę pluszową  FIRMY APTEKA ANIKAS.C, by zwrócili ją w dowolnej drogerii ROSSMANN, gdzie, bez konieczności przedstawiania dowodu zakupu, każdy klient zwracający kostkę  otrzyma pełen zwrot kosztów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 42-61-39-700.
Rossmann SDP sp. z o.o. przeprasza za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.”

Zabawki dla niemowląt i dzieci - sprawdź opinie rodziców!

Kupiliście maluszkom taką kostkę sensoryczną do zabawy? Kupujecie w Rossmannie zabawki dla dzieci? Moja córeczka jak była mała miała taką kostkę w żółto-czerwonych barwach. Na szczęście była porządnie uszyta i nie pochodziła z wadliwej partii. Warto kupować zabawki z atestem i z pewnych źródeł, a przy okazji - jak widać - sprawdzać samemu ich bezpieczeństwo i kontrolować w jaki sposób dziecko się nimi bawi.

Źródło: Materiały prasowe Rossmann, rossmann.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy