GRY

Rozpinane koszule z falbankami - romantycznie i... praktycznie!

W co się ubrać, kiedy jest się zabieganą mamą? Jak szybko i modnie wystylizować się na wyjątkową okazję? Rozpinana koszula ze stylowym detalem zrobi cały look. To proste i efektowne rozwiązanie. Dla każdej mamy! Oczywiście pod warunkiem, że lubisz taki romantyczny styl.

rozpinane koszule z falbankami dla karmiących i nie tylko
fot. Materiały prasowe/ kolaż MTJ
Wszystkie kochamy sukienki. Wiadomo. Nie ma nic bardziej kobiecego, stylowego, wygodnego. Jednak odkąd jestem mamą pokochałam też koszule. Rozpinane koszule to wybawienie dla każdej zabieganej mamy, która nie ma czasu na długie zakupy i dobieranie ciuchów, a także dla mamy karmiącej piersią, która chce dobrze wyglądać. Zarówno na co dzień, jak i od święta. Wystarczy modny detal na koszuli, wyjątkowy materiał, do tego prosta spódnica lub spodnie, które zawsze znajdą się w szafie i cała stylizacja gotowa. Jest praktycznie, szybko i wcale nie tak drogo, jak to bywa z nowymi sukienkami. 

Na uroczyste okazje możesz wybrać eleganckie koszule z falbankami. Falbany są ostatnio bardzo modne i zarówno w wersji retro, jak i nowoczesnej, w wersji XL, jak i drobnych kaskad czy plisek wyglądają dobrze. Pamiętaj tylko o unikaniu falban na wysokości obfitego biustu, by go optycznie nie powiększyć.

Jak wam się podobają te koszule z falbankami? Lubicie taki romantyczny styl i kobiecy szyk?
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.
Zobacz też:
Redakcja poleca: Co zrobić, aby dziecko nie było kartą przetargową podczas rozwodu? [WIDEO]
Dziecko nie czuje takich emocji jak rozstająca się para, dlatego nie może być używane w rozgrywce, jaką toczą między sobą jego rodzice - przestrzega psycholog Alicja Budzyńska. Zobacz film, w którym ekspert tłumaczy jak postępować, aby nie doszło do traktowania dziecka jako karty przetargowej podczas rozstania.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozwiąż Quiz

Witajcie, wakacje!