GRY
 
 

„Kot w Paryżu”

11.12.2011,godz.10.00 Zachwycający animowany kryminał dla dzieci w ramach ALE KINO! Z RODZINĄ. 29. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

wydarzenia, ale kino
Dino to kot, który prowadzi podwójne życie. Za dnia mieszka z Zoe, małą dziewczyną, której mama – Jeanne, jest policjantką. Nocą pracuje zaś z Nico – włamywaczem o wielkim sercu. Pewnego dnia kot przynosi Zoe bardzo cenną bransoletkę. Lucas – zastępca Jeanne, zauważa, że owa bransoletka należy do kolekcji biżuterii, która właśnie została skradziona. Zoe postanawia nocą śledzić Dino. Po drodze przypadkiem podsłuchuje rozmowę gangsterów i odkrywa, że jej niania jest członkiem bandy...

„Kot w Paryżu” to ekscytujący „koci” kryminał, rozgrywający się w ciągu jednej, pełnej przygód nocy, na paryskich dachach i w zaułkach. Nominacja do Europejskiej Nagrody Filmowej 2011.

Niedziela, 11 grudnia 2011, godz. 10.00
Multikino 51
Bilety – 10 zł / Karnety 12 zł + bilet 2 zł
www.alekino.com
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj