GRY
 
 

Koziołek Matołek i jego przygody - Bajkowa Niedziela

27.01.2013r., godz.16.00 Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spektakl w wykonaniu Teatru PRYM ART.

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Koziołek Matołek i jego przygody to muzyczna bajka na motywach komiksu stworzonego przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza.

W poszukiwaniu mitycznego Pacanowa, nasz sympatyczny bohater krąży niemal po całym świecie przeżywając fascynujące i edukacyjne przygody. Wraz z zabawnym koziołkiem zwiedzimy Azję, Czarny Ląd, Europę , Amerykę, m. in. zaklinając węże, walcząc samurajskim mieczem, tańcząc flamenco i rozwiązując słowne łamigłówki. Dobra zabawa i spora dawka humoru gwarantowana.

Serdecznie zapraszamy na nowe przygody Koziołka w czerwonych spodenkach znanego na całym świecie i wychowującego kolejne pokolenia. W bajce autorskie piosenki śpiewane na żywo! Piękna scenografia oraz barwne kostiumy! Wszystko okraszone ekspresyjną choreografią.

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Tomasz Banasik
CHOREOGRAFIA: Magdalena Ławniczek
MUZYKA: Dariusz Szweda
SCENOGRAFIA: Magdalena Nowacka-Kolano
KOSTIUMY: Justyna Galus

cena biletu 8 zł
bilety do nabycia już od STYCZNIA w Domu Kultury oraz przed spektaklem

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Plac Pokoju 1
Rybnik
Tel/fax: 32/ 42 52 016
kom. 601 337 991
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj