GRY
 
 

„KOZIOŁEK MATOŁEK” W TEATRZE NA WOLI

18.09, godz.15; 19.09.2011r., godz.11 Teatr na Woli zaprasza widzów od lat 5 do 105 na przedstawienie.

wydarzenia
fot. TEATR NA WOLI
Spektakl Ondreja Spišaka to nie tylko opowieść o Koziołku, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu mitycznego Pacanowa i przeżywa niezwykłe przygody. To przede wszystkim historia o tym, że wytrwałość, konsekwencja, chęć zdobywania wiedzy i wyobraźnia pomogą w osiągnięciu każdego celu. Koziołkowi przyjdzie zmierzyć się z Czarownicami rodem z horroru, zającami okradającymi podróżnych, producentami filmowymi, a nawet neapolitańską mafią… Przede wszystkim jednak sympatycznemu, ale i łatwowiernemu Matołkowi dane będzie zmierzyć się z własnymi słabościami, lękami i zwątpieniami. Czy pozornie niezdarny i głupiutki Matołek odnajdzie jedyne miejsce, gdzie podkuwają kozy? Jaki sens będzie miała jego wyprawa? Czego się nauczy, co zrozumie?
Reżyser Ondrej Spišak w przedstawieniu aktywizuje wyobraźnię młodych widzów i wciąga do kolorowego świata, który powstaje z bardzo prostych środków i zmienia się na ich oczach.  Spektaklowi towarzyszy odgrywana na żywo muzyka z różnych stron świata.Najbliższe spektakle: 18 września /niedziela o 15:00/ i 19 września /poniedziałek o 11:00/


Teatr Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego
ul. Kasprzaka 22
01-211 Warszawa

Kasa biletowa:
kasa@teatrnawoli.pl
tel.  22 632 24 78 lub tel. komórkowy 663 741 122
Kasa czynna codziennie w godz. 12.00 - 19.00 oraz godzinę przed spektaklem.

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj