GRY
 
 

Kraina Eksperymentów - nowe zajęcia w Tamice

Tamika zaprasza na zajęcia naukowe skierowane do przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym zawierające scenariusze ściśle związane z otaczającym nas światem.

logo
fot. tamika.pl
Nowe zajęcia w Tamice! Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia. Nie przegap. Zapisz się.

Zajęcia prowadzimy w sposób warsztatowy nawiązując do tematyki zawartej w programach edukacyjnych przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych. Pomagamy najmłodszym przyswoić wiedzę z zakresu chemii, fizyki i biologii i sprawiamy, że nauka staje się niezwykle fascynującą przygodą. Uruchamiamy wszystkie ich zmysły i pobudzamy ciekawość do samodzielnego, dalszego poznawania świata.

Włączamy dzieci do aktywnej zabawy umożliwiając im samodzielne wykonywać przeróżne eksperymenty. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dbających o ich bezpieczeństwo i świetną zabawę!

Zajęcia prowadzi ekipa Krainy eksperymentów. Są to ludzie z pasją i doświadczeniem, dla których największą satysfakcją są roześmiane buzie dzieci. Prywatnie są młodymi rodzicami, dziecięce fanaberie nie są dla nich obce. Staną na głowie by przykuć uwagę najmłodszych a Tobie dać satysfakcję dobrze dokonanego wyboru. Dla Nich ponad wszystko najważniejszy jest uśmiech Twojego dziecka.

Obowiązują zapisy na rezerwacje@tamika.pl lub pod numerem 535 644 990
Zajęcia są cykliczne i będą się odbywać w każdą środę od godz. 18:00 do 18:45.

Cena za cykl 4 zajęć w miesiącu: 120 PLN.
Cena za pojedyncze zajęcia: 35 PLN.

TAMIKA Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych
www.tamika.pl
tel. 535-644-990
ul. Wolska 44,
01-187 Warszawa
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj