Kraina Lodu
fot. mat. prasowe

​Kraina Lodu Kolekcja Marzeń zabierze cię w niezwykłą podróż

Poznaj niesamowitą lodową moc i świat marzeń!
Kraina Lodu
fot. mat. prasowe
Witaj w Arendelle
W każdym tomie Kolekcji Marzeń znajdziesz prześliczną ręcznie malowaną figurkę, kolejną część filmowej historii, a także nieznane przygody Any, Elsy i ich przyjaciół. Do tego czeka cię tutaj mnóstwo zabawy - wycinanki, naklejki, zadania, ciekawostki oraz scenki do wyklejania, dzięki którym zwiedzisz wspaniałe komnaty zamku Arendelle! Zbierz wszystkie figurki swoich ulubionych bohaterów z Krainy Lodu i baw się wesoło, odtwarzając scenki, które znasz z filmu, oraz wymyślając własne! W każdym tomie Kolekcji Marzeń znajdziesz również postacie i inne elementy do wycięcia i założenia. Zbieraj je i stwórz własną Krainę Lodu! Możesz też bawić się w teatrzyk. Odgrywaj scenki, które znasz z filmu, lub wymyślaj własne przygody z udziałem Anny, Elsy i ich przyjaciół.

Kraina Lodu Kolekcja Marzeń to wyjątkowa kolekcja, która zabierze cię w niezwykłą, pełną przygód podróż do magicznej Krainy Lodu. Każdy kolejny tom sprawi, że przeżyjesz niezapomniane spotkanie ze swoimi ulubionymi bohaterami, poznasz ich sekrety, zwiedzisz komnaty i tajemne zakamarki zamku Arendelle i odkryjesz mnóstwo ciekawostek. Kolekcja Marzeń to także zaproszenie do wspaniałej zabawy! Czytaj opowieści, rozwiązuj testy i łamigłówki, przyklejaj naklejki, koloruj, wycinaj i baw się wesoło z Anną, Elsą i ich przyjaciółmi!
Kolekcja Kraina Lodu 2
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy