GRY
 
 

Kreatywna Kraina Malucha

Od 5.10.2012r., Wodzisławskie Centrum Kultury zaproponowało zajęcia artystyczne dla dzieci od 2 do 3 roku życia.

Wodzisławskie Centrum Kultury
zapisy w impresariacie (decyduje kolejność zgłoszeń)

Wiemy, jak ważna jest edukacja i rozwój dzieci od najmłodszych lat. Staramy się co roku organizować warsztaty dla maluszków podczas Akcji Lato oraz Akcji Zima. W ciągu roku proponujemy różnego rodzaju zajęcia artystyczne dla dzieci (Epizod, Szydełko, Miraż, kółko plastyczne, Spin, Vladislavia). Kreatywna Kraina Malucha jest propozycją szczególną, skierowana jest bowiem dla najmłodszych dzieci.

Spotkania będą się odbywały w każdy piątek
Gr. I    od  9.00 do 10.00
Gr. II    od 10.30 do 11.30

Istnieje możliwość przyjęcia około 10 dzieci na jedną grupę. Zajęcia są płatne. Miesięczny koszt wynosi 30 zł.
W programie przewidujemy zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, różnego rodzaju zabawy edukacyjne i wiele innych. Wszystko po to, by rozwinąć wyobraźnię, pobudzić do kreatywnego myślenia, wydobyć talenty Twojego dziecka, które zaowocują w przyszłości.
 
Postaw na rozwój swojego dziecka od teraz!
O przyjęciu decydowała kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane były w Wodzisławskim Centrum Kultury (impresariat). Osoba do kontaktu: Izabela Sobota. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. (32)4554855.
 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj