GRY
 
 

KREATYWNA KRAINA MALUCHA

6.10.2011r., Wodzisławskie Centrum Kultury proponuje zajęcia artystyczne dla dzieci od 2 do 3 roku życia.

logo Wodzisławskie Centrum Kultury
fot. Wodzisławskie Centrum Kultury
Wiemy, jak ważna jest edukacja i rozwój dzieci od najmłodszych lat. Staramy się co roku organizować warsztaty dla maluszków podczas Akcji Lato oraz Akcji Zima. Tym razem, zgodnie z sugestiami wielu rodziców, „Kreatywna Karina Malucha” wejdzie na stałe w nasz harmonogram zajęć.

Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek od godz. 10:00 do 11:00. Istnieje możliwość przyjęcia około 10 dzieci. Zajęcia są płatne. Miesięczny koszt wynosi 30 zł.

W programie przewidujemy zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, różnego rodzaju zabawy edukacyjne i wiele innych. Wszystko po to, by rozwinąć wyobraźnię, pobudzić do kreatywnego myślenia, wydobyć talenty Twojego dziecka, które zaowocują w przyszłości.
 
Postaw na rozwój swojego dziecka od teraz!
 
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są w Wodzisławskim Centrum Kultury (impresariat). Osoba do kontaktu: Izabela Sobota. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. (32)4554855.
Zajęcia będą prowadzone przez Edytę Krysiak oraz Izabelę Sobotę.

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. Kaszuba 17,
Wodzisław Śląski

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj