farby dla dzieci i magiczna plastelina Astra
fot. kolaż SN

Kreatywne materiały plastyczne ASTRA inspirują dzieci!

Już od prawie 90 lat polska marka ASTRA S.A. pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię! Dzięki materiałom plastycznym, m.in. plastelinie, modelinie, farbom, maluchy mogą świetnie się bawić i jednocześnie kształtować swoje kreatywne myślenie. 
farby dla dzieci i magiczna plastelina Astra
fot. kolaż SN
 
ASTRA S.A. to czołowa polska marka, obecna nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim od blisko 90 lat. Jej kluczowe produkty to np. plastelina, modelina czy farby. Marka sukcesywnie wzbogaca swoje portfolio o nowe, innowacyjne i funkcjonalne pozycje.

Obecnie oferta skupia szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych – ilość licencji i marek gwarantuje różnorodność asortymentu i oryginalność wzorów dostosowanych do każdego wieku dziecka.
 
"Potrzeby najmłodszych stanowią dla nas źródło inspiracji. Od lat wspomagamy ich pomysłowość, co ubarwia codzienność i wciąż rozwija nowe oblicze plastyki!"

Od początku istnienia produkty marki ASTRA przyczyniły się do wyznaczenia kierunku kształcenia artystycznego dzieci i młodzieży, zdobywając jednocześnie zaufanie rodziców, nauczycieli i dydaktyków. Zakład w Przemyślu powstały w 1921 roku posiada własne, profesjonalne laboratorium.

Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo specjalizowało się w wielu branżach – początkowo produkcja skupiona była m.in. wokół atramentów, tuszy kreślarskich czy kredy szkolnej. Równolegle rozbudowywane było portfolio farb, plastelin i innych artykułów szkolnych. 
 
"Wyobraźnia nie ma granic, dlatego od lat każdego dnia udoskonalamy nasze produkty."

Produkty marki ASTRA: 

Artykuły szkolne, biurowe, artystyczne i tekstylne – portfolio najwyższej jakości produktów.
 • Farby
  Szeroki wybór asortymentu dla każdego poziomu zaawansowania. Dzieci malują swoje marzenia, a specjaliści tworzą prawdziwe dzieło sztuki!

   
 • Plastelina
  Znana ze świetnej zabawy i niezawodnej jakości. Cała masa niezapomnianej frajdy – musisz poznać wszystkie rodzaje.

   
 •  Kredki
  Wszystkie barwy tęczy w kredkach ASTRA!  Bogactwo kolorów i odporność na złamania to cechy wyróżniające nasze produkty.

   
 • Inteligentna plastelina Dr Cosmic!
  Odbijaj, rozrywaj, rozciągaj! Dla małych i całkiem dużych! Inteligentna plastelina stanowi niezapomnianą edukacyjną zabawkę dla dziecka, nowatorski gadżet dla nastolatka czy też antystres dla dorosłej osoby. Relaksacyjna, a także świetna do rehabilitacji. Sprawdza się jako prezent lub gadżet reklamowy. Rozciąga się, skacze, rozrywa, świeci w ciemności i zmienia kolory, a przy tym nie tłuści, nie brudzi rąk, nie wysycha.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy