GRY
 
 

NOWOŚĆ! Mustela® 9 Miesięcy – Podwójnie działający krem przeciw rozstępom bez zapachu

Innowacyjne połączenie naturalnych składników aktywnych zapobiega powstawaniu rozstępów oraz minimalizuje już obecne. Krem należy stosować już od pierwszych tygodni ciąży.

mustela, krem na rozstępy
fot. materiały prasowe
Szczęśliwa mama to gwarancja spokoju i zdrowia maluszka, a ciąża to jednocześnie piękny i trudny okres w jej życiu. Wiąże się ona z wieloma zmianami w organizmie i wyglądzie, które mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie, są to między innymi: nadwrażliwość na zapachy oraz pojawiające się rozstępy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, Marka Mustela® wprowadziła na rynek dodatkową wersję dobrze znanego produktu zapobiegającego powstawaniu rozstępów z serii Mustela® 9 Miesięcy – Podwójnie działający krem przeciw rozstępom bez zapachu.

Najlepsze rezultaty osiągną kobiety, które zaczną stosować krem Mustela® już w momencie, gdy dowiedzą się, że zostaną mamami. W tych pierwszych tygodniach ciąży może wystąpić wrażliwość na zapachy, która bywa bardzo uciążliwa. Receptura – podwójnie działającego kremu przeciw rozstępom bez zapachu z serii Mustela® 9 Miesięcy oparta jest wyłącznie na bazie naturalnych składników aktywnych, które zapobiegają powstawaniu rozstępów. Są to:
- Elastoregulator®, Lupeol i Arabinogalactan®, specjalnie opracowane i przebadane składniki działające na rozstępy, które stymulują produkcję naturalnego kolagenu i powodują wzrost elastyczności i jędrności skóry;
- mikroelementy, które stymulują regenerację komórek skóry, skutecznie zmniejszając nowo powstające rozstępy;
- peptydy awokado o działaniu łagodzącym oraz nawilżające masło Shea, które zmniejszają wrażliwość skóry i łagodzą uczucie swędzenia.

Produkt nie zawiera parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu. 

Może być stosowany w okresie laktacji *.

Pojemność: 150 ml
Sugerowana cena: 79-89 zł


** Przy zachowaniu ogólnych zasad higieny.
Redakcja poleca: Najlepsze kremy na rozstępy [FILM]
Kiedy skóra w ciąży bardzo się rozciąga, na brzuchu, udach czy piersiach mogą się pojawić rozstępy. Aby im zapobiec, warto smarować skórę kremami przeciw rozstępom. Redakcja magazynu „Będę Mamą” poleca sprawdzone kosmetyki na rozstępy w ciąży. Zobacz nasz film!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj