GRY
 
 

"Królewna Śnieżka", "Piękna i Bestia" - bajeczne rewie na lodzie

Wspaniałe widowisko na lodzie, które obejrzeli już najmłodsi widzowie w wielu krajach w Europie zawitało wreszcie do Polski. Przedstawienie „Królewna Śnieżka” i „Piękna i Bestia” będzie można zobaczyć w grudniu we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i w Warszawie.

fot. Archiwum zdjęciowe
Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny, która przed złą królową znajduje schronienie u siedmiu krasnoludków i niezwykłej urody dziewczynie, która pokochała bestię; dostarcza najmłodszym widzom szereg niezapomnianych wrażeń.
 

Królewna Śnieżka On Ice

-„Niesamowite, ekscytujące, spektakularne, i bardzo, bardzo piękne. To było pierwsze widowisko na lodzie, jakie widziałam. Nie bardzo wiedziałam, czego właściwe mam się spodziewać, ale to co zobaczyłam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Przedstawienie pod każdym względem zrealizowane było w  najwyższych standardach.” - recenzja Andrea Hopkins, Daily Info
 
 
Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Widowisko przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakl ten zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

Show Królewna Śnieżka – terminy i miasta:

8.12.2014 – Wrocław, Hala Stulecia
godz. 14:30 i 18:00
 
10.12.2014 – Poznań, Hala Arena
godz. 14:30 i 18:00
 
13.12.2014 – Kraków, ICE Kraków
godz. 14:30 i 17:30
 
16.12.2014 – Katowice, Spodek
godz. 14:30 i 18:00
 
18.12.2014 – Łódź, Atlas Arena
godz. 15:30 i 18:00
 
20.12.2014 – Warszawa, Hala Torwar
godz. 13:00 i 16:30
 

Piękna i Bestia On Ice

Piękna i Bestia to wspaniała historia, która zauroczy każdego. Nieśmiertelny klasyk wśród baśni i opowiadań. Film animowany, który powstał na jego podstawie był pierwszym filmem rysunkowym nominowanym do Oscara. Został również okrzyknięty jednym z najlepszych musicali wszechczasów. Tym razem jednak nasze pociechy będą mogły wziąć udział w lodowym widowisku na żywo, które opowie im wzruszającą miłosną historię Pięknej i Bestii za pomocą doskonałego tańca i muzyki.
 
 
-“Nigdy nie byłam fanką łyżwiarstwa. Uważałam, że to nic więcej, jak jeden wielki miszmasz na lodzie. Spektakl Piękna i Bestia miał tylko potwierdzić moje wcześniejsze przekonania. Ten wieczór odmienił jednak mój pogląd w tym temacie. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla talentu tancerzy. Widowisko przerosło moje najśmielsze oczekiwania. To po prostu bajka.” - Encore Magazine
 
 
Gdzie i kiedy można zobaczyć show?
11.12.2014 – Poznań, Hala Arena
godz. 14:30
 
14.12.2014 – Kraków, ICE Kraków
godz. 12:00 i 15:30
 
21.12.2014 – Warszawa, Hala Torwar
godz. 11:00 i 15:00
 
Bilety do nabycia na stronach www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.groupon.pl oraz w salonach Empik.
 
Zobacz także: Sanki, łyżwy, narty - 10 pytań o zabawy na śniegu.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj