Królowa Śniegu” – słuchowisko z serii „Bajeczki-Pioseneczki"

„Królowa śniegu” to kolejna bajka w formie słuchowiska z serii „Bajeczki-Pioseneczki", która ukazuje się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.
Bajeczki Pioseneczki - Królowa Śniegu
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
„To Królowa Śniegu! Czego ona tu szuka? Następnego dnia sanie Królowej znowu pojawiły się na naszej ulicy. Zaglądała przez okno do mieszkania małego chłopca, Kaja…"
To jego właśnie upodobała sobie zimna królowa i jego serce zapragnęła zmienić w sopel lodu, przy pomocy okruchów z zaczarowanego Krzywego Zwierciadła. Królowa zmroziła jego serce i zabrała do swego lodowego pałacu. Jednak Kaj miał przyjaciółkę o imieniu Gerda. Ta rezolutna dziewczynka niewiele myśląc, wyruszyła na pomoc przyjacielowi. Czy jej się to uda? Posłuchaj bajki i wspólnie z dwójką przyjaciół wyrusz w podróż do krainy śniegu.
„Królowa śniegu” to kolejna bajka w formie słuchowiska z serii „Bajeczki-Pioseneczki", która ukazuje się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Do pięknie ilustrowanej książeczki dołączona jest płyta CD
z opowiadaniem i piosenkami. „Królowa śniegu” to bajka do słuchania i czytania, która pobudza wyobraźnię, myślenie logiczne, rozwija pamięć i uczy koncentracji. 
 
Patroni medialni: Mamo To Ja, qlturka.pl, egaga.pl, czasdzieci.pl
 
Czytaj - słuchaj - śpiewaj...
Chcesz posłuchać bajek? Poproś mamę lub tatę, na pewno przeczytają.
Chcesz posłuchać samodzielnie - włącz płytę i słuchaj.
A jeśli chcesz nauczyć się nowych piosenek - włącz, słuchaj i śpiewaj razem z naszymi bohaterami!

 
Redakcja poleca: Calineczka - bajka dla dzieci
Twoje dziecko lubi, gdy ktoś mu czyta bajki, ale zdarzają się momenty kiedy nie masz czasu mu poczytać? My nagraliśmy bajkę, którą możesz włączyć dziecku nasz film, w którym czytana jest Calineczka Andersena.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Hej Mamy! Nasze święto już w tę niedzielę!!!

Jaką jesteś mamą?