GRY
 
 

Królowe i Wiedźmy - Wystawa Kostiumów Teatralnych

Lipiec - sierpień 2012r., Teatr im. H. CH. Andersena w Lublinie zaprasza na wystawę.

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Teatr „Andersena”, jak co roku, rozpoczyna swoją zasłużoną przerwę urlopową. Skrupulatnie przygotowujemy się do kolejnego sezonu, obmyślamy plan działań repertuarowych oraz łapiemy oddech przed kolejną porcją silnych wrażeń, którymi tuż po wakacjach planujemy raczyć naszych widzów. Na kolejne spektakle trzeba poczekać aż do połowy września. Ale nie znaczy to, że nasz teatr zamyka się na cztery spusty.

W lipcu i sierpniu zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy kostiumów teatralnych, ze zbiorów Teatru "Andersena" pod tytułem "KRÓLOWE I WIEDŹMY". Wśród prezentowanych eksponatów znalazły się stroje według projektów Anny Chadaj, Macieja Chojnackiego, Jerzego Rudzkiego czy Evy Farkašovej. Wszystkie prezentowane "damskie" kreacje mieli Państwo okazję oglądać do tej pory tylko jako widzowie naszego teatru. Tym razem będzie to możliwość , żeby bezkarnie przyjrzeć się garderobie królowej czy wiedźmy bez groźby utraty głowy czy zamienienia w żabę.

Wystawa czynna od 2 lipca 2012 do końca sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Wstęp wolny.

Teatr. H.Ch. Andersena
Ul. Dominikańska 1 (na Starym Mieście)
Lublin
www.teatrandersena.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj