życzenia komunijne krótkie
fot. adobe stock

Krótkie życzenia komunijne dla dzieci — czego życzyć dziecku z okazji pierwszej komunii świętej?

Krótkie życzenia komunijne dla dzieci powinny być zwięzłe, uniwersalne i podkreślać wagę uroczystości, jaką jest pierwsza komunia święta. Czego życzyć dziecku z okazji pierwszej komunii świętej? Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze życzenia komunijne dla dzieci, które są ponadczasowe i mogą stać się dla dziecka pamiątką na całe życie!
Katarzyna Gałązkiewicz
życzenia komunijne krótkie
fot. adobe stock
Krótkie życzenia komunijne dla dzieci są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie przepadają za przydługą egzaltacją przelewaną na papier. Niemniej pamiętaj, że nawet krótkie życzenia z okazji Pierwszej Komunii Świętej powinny być składane w sposób uroczysty i elegancki.
Ponadto życzenia komunijne dla dzieci powinny uświadomić dziecko, czym jest sakrament eucharystii w Kościele katolickim oraz dlaczego jest tak ważny w życiu każdego chrześcijanina. Rodzice, dziadkowie czy rodzice chrzestni często nie wiedzą, czego życzyć dzieciom z okazji tego święta. Wybraliśmy dla Was najlepsze krótkie życzenia komunijne dla dzieci!

Krótkie życzenia komunijne dla dzieci od wierzących:


Stąpaj pewnie, ufnie wsłuchując się w głos Pana.
Niech każdy kolejny dzień Twojego życia będzie
tak piękny i ważny jak dzisiaj.
Dużo szczęścia płynącego z łaski Bożej życzy...
Pierwsza komunia święta jest symbolem życia Chrystusa w Twoim sercu. Życzę Ci, aby jego życie stało się dla Ciebie wzorem do naśladowania, z którego będziesz czerpał wszystko, co najlepsze.
Dobry Jezu, błogosław temu dziecku,
które po raz pierwszy przyjęło Cię do serca.
Z życzeniami z okazji przyjęcia
sakramentu Komunii Świętej...
Komunia święta jest jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu – pierwsze spotkanie z Panem Jezusem. Postaraj się, aby ten dzień na zawsze został w twojej pamięci i w sercu. Niech Bóg prowadzi Cię przez życie.
Niech przyjęte Ciało i Krew Chrystusa w Komunii Świętej, utkwi w Twojej pamięci na zawsze, wyznaczając właściwy kierunek postępowania w trudnych życiowych sytuacjach.
Z okazji przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej życzę Ci nieustającej wiary w miłość Boga i nadziei, która pomoże pokonać wszelkie przeciwności.
Niech przyjęcie Sakramentu Eucharystii przybliży Cię do Pana Jezusa i pozwolili trwać w jedności z nim. Niech dobry Bóg otoczy Cię swoją łaską.
W dniu Pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci szczęścia i błogosławieństwa Bożego.

W tym uroczystym dniu życzę Ci, aby Pan Jezus pozostał Twoim przyjacielem do końca Twoich dni.
Pamiętaj, że Bóg jest przewodnikiem, który poprowadzi Cię przez najbardziej kręte ścieżki życia. Bóg jest światłem, które oświetli najciemniejszą drogę. Bóg jest miłością, która wypełni Twoje serce.
W uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci obfitych Łask Bożych, a Sakrament Eucharystii niech umacnia w Tobie wiarę, nadzieję i miłość.
Z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej życzę Ci nadziei i niesłabnącej wiary w dobro Chrystusowe.
Redakcja poleca: Jak zrobić loczki: fryzura dla dziewczynki - wideo
Dziewczynki kochają loki! Doświadczona fryzjerka pokazuje, jak uczesać małą dziewczynkę na wielką uroczystość.

Krótkie życzenia komunijne od ateistów:

Słuchaj głosu serca. Niech pomaga Ci żyć tak, aby żaden dzień nie był stracony.
W tym wyjątkowym dniu pamiętaj, aby zawsze być sobą. Podążaj przez życie ścieżką dyktowaną przez serce i nigdy nie trać wiary w swoje możliwości.
Zawsze wierz w swoje możliwości i nie poddawaj się. Nigdy nie wybieraj drogi na skróty – na najlepsze trzeba poczekać.
 
Zobacz także:
Prezent na komunię - co kupić dziecku?
Hity komunijne z lat 80. i 90. Powspominajmy!
Torty na komunię na inne uroczystości
 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy