Joanna Krupa
fot. screen instagram/@joannakrupa

Krupa pokazała córeczkę oraz jej śliczny pokoik. Też możesz taki urządzić!

Joanna ma dobry, ale i drogi gust, mimo to internautki zachwyciły się detalami z pokoju jej córeczki.
Dominika Bielas
Joanna Krupa
fot. screen instagram/@joannakrupa
Mała Asha-Leigh na świat przyszła 2 listopada. Zaraz po porodzie Joanna z chęcią pokazała zdjęcia córeczki. Modelka lubi na Instagramie dzielić się nowinkami ze swojego życia, a fani czekają na zdjęcia jej dziecka. Ostatnio Krupa postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak urządziła pokoik dla córeczki. Trzeba przyznać, że ten księżniczkowy pokój zapiera dech w piersiach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


Gwiazda nie ukrywała, że chciała jak najlepiej przygotować się do roli mamy, a także zapewnić córeczce jak najlepsze warunki. Zdjęcia, które zmieściła ostatnio w sieci, pokazują, że Asha-Leigh żyje jak mała księżniczka. Ten różowy pokój robi wrażenie, modelka urządziła go z wielkim gustem i rozmachem. Internautki zachwyciły się pięknym masywnym łóżeczkiem. Zabawki są poukładane niczym na wystawie sklepowej. W łóżeczku grzecznie siedzą różowe pluszaki, jest i różowy ochraniacz na szczebelki, różowa mata pikowana i ażurowy kocyk. Choć widać, że wszytko zostało wystylizowane do sesji i raczej maluszek tam nie śpi, to pokoik robi ogromne wrażenie. (Przypominamy, że dla noworodka łóżeczko powinno być puste bez zbędnych elementów, dla bezpieczeństwa maluszka).

Zobacz także:
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.

Ocena (1 ocena)

5.0

Zobacz także