Krupa pokazała skuteczny sposób na usypianie dziecka
fot. screen/Instagram joannakrupa

Krupa pokazała skuteczny sposób na usypianie dziecka. Działa w kilka sekund!

To bardzo prosty trick, dzięki któremu 6-miesięczna Asha-Leigh bardzo szybko zasypia. Działa niczym czarodziejska różdżka – fanki modelki są zachwycone!
Agnieszka Majchrzak
Krupa pokazała skuteczny sposób na usypianie dziecka
fot. screen/Instagram joannakrupa
Modelka Joanna Krupa bardzo chętnie pokazuje na swoim Instagramie uroczą córeczkę o imieniu Asha-Leigh. Malutka skończyła już pół roku i sądząc po zdjęciach i filmikach wrzucanych do sieci przez jej mamę, jest bardzo słodkim i pogodnym maleństwem, które pięknie się rozwija. Ale jak wiadomo – nawet najbardziej spokojny maluszek może mieć kłopoty ze snem, zwłaszcza po dniu pełnym wrażeń, więc Joasia wpadła na genialny pomysł, jak bezproblemowo usypiać córeczkę.

Magiczna różowa chmurka

Na krótkim filmiku zamieszczonym na Instagramie Joanny Krupy widzimy, jak jej córeczka Asha-Leigh leży w łóżeczku na brzuszku. Podpiera się rączkami i przygląda zawieszonej przy łóżeczku podświetlonej różowej chmurce z relaksującą muzyką.

Malutka przypatruje się jej przez chwilę, a następnie – dosłownie w kilka sekund – kładzie główkę na materacu do snu.

Piękne i kolorowe sny „pod chmurką”. Mój aniołek jest siódmym niebie – podpisała zdjęcie Krupa.

 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Usypianie dziecka przy relaksującej muzyce

Pod postem nie zabrakło komplementów od fanek, wyrażających zachwyt dla słodkiej córeczki modelki. Bardzo im się spodobał jej sposób na usypianie dziecka. Niektóre też postanowiły kupić dziecku taki prezent. „Chmurka skuteczna, jak widać" – napisała jedna z fanek.

Zabawki z delikatną muzyką to bardzo pomocny gadżet dla rodziców. Pod wpływem spokojnych, łagodnych dźwięków maluszki wyciszają się i łatwiej zapadają w sen.

Jeżeli spodobała się wam różowa chmurka córeczki Krupy, mamy dla was kilka takich lampek usypiaczek, które pomogą waszym maluszkom w zasypianiu:


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy