Joanna Krupa w ciąży
fot. screen instagram/@joannakrupa

Krupa planuje drogi poród i... projektuje piżamy dla ciężarnych

Choć do narodzin Sophie Grace zostało zaledwie kilka tygodni, celebrytka nie zwalnia tempa.
Dominika Bielas
Joanna Krupa w ciąży
fot. screen instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Przez cały okres trwania ciąży chętnie dzieli się swoimi planami i chwali rosnącym brzuszkiem. Ostatnio internet obiegła wieść o tym, że będzie rodziła w luksusowych warunkach. Wybrała szpital Cedars-Sinai, którego pacjentkami były wcześniej m.in. Beyonce i Victoria Beckham. Za opiekę i poród trzeba tam zapłacić nawet 20 tys. dolarów (czyli ok. 80 tys. złotych). Choć do terminu wyznaczonego przez lekarza został zaledwie miesiąc, Krupa nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowała kolekcję piżam dla przyszłych mam, którą sama zaprojektowała. Spodziewasz się seksownych koronek? Nic bardziej mylnego!

Modnie i wygodni do snu

„W tym sezonie ze jestem w ciąży razem z @esotiq zdecydowaliśmy żebym zaprojektowała kolekcja bardzo wygodnych pijam💞” [pisownia oryginalna – przyp. red.] napisała na swoim Instagramie Joanna Krupa. I choć można by się po Joannie spodziewać bardzo seksownych piżamek, to trzeba przyznać, że kolekcja jest kobieca, urocza, ale przede wszystkim bardzo wygodna. Czyżby Joanna spokorniała w ciąży?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

W kolekcji zaprojektowanej przez celebrytkę jest w czym wybierać (ceny ok. 140 zł). My również mamy dla was kilka ciekawych propozycji.
Nie lubisz spać w koszuli? Wybierz dwuczęściowy komplet. Zwróć jedną uwagę, by gumka w spodniach nie uciskała rosnącego brzuszka.
Redakcja poleca: #MamaBezPorównania: z tatą na kajaki [WIDEO]
Uprawianie sportów z dzieckiem jest ważne dla rodziców - wynika z badań IQS i Mamo, To Ja. A jak to wygląda w praktyce? Ten zabawny filmik wyjaśnia wszystko.

Jaka pozycja do snu dla ciężarnej?

Spanie na brzuchu odpada – trudno przecież zdrzemnąć się na piłce. Nie dla ciebie też spanie na plecach – wtedy macica z maleństwem w środku naciska na kręgosłup, jelita i żyłę główną dolną (to ona odpowiada za odpływ krwi z dolnej części ciała). To może być przyczyną bólów pleców, trudności z oddychaniem, krążeniem krwi i dobrą pracą układu pokarmowego. Z tych samych powodów lepiej nie spać na prawym boku – żyła główna dolna znajduje się po prawej stronie kręgosłupa. Pozostaje więc lewy. Aby było wygodniej można podłożyć poduszkę, żeby noga była wyżej; drugą poduszkę możesz podłożyć pod brzuch. Możesz też użyć specjalnej poduszki-węża.

Zobacz także:

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi!

Zdrowie dziecka najważniejsze