Joanna Krupa z córką w Polsce
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl

Krupa przyleciała z córką do Polski. Pokaże jej Kraków i Bałtyk

Wiele osób narzeka, że tegoroczne wakacje spędzi w kraju z powodu koronawirusa. Tymczasem Joasia przyleciała aż zza oceanu, by właśnie u nas spędzić całe lato.
Milena Oszczepalińska
Joanna Krupa z córką w Polsce
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl
Joanna Krupa na co dzień mieszka w Stanach, ale nie ukrywa, że czuje się mocno związana z Polską. W naszym kraju jest wiele miejsc, które modelka kocha i postanowiła, że pora, by jej córeczka też je poznała. Kilka dni temu gwiazda wraz z małą Ashą-Leigh wylądowały na lotnisku w Warszawie. Joanna przyleciała na nagrania do kolejnej edycji programu Top Model. Postanowiła jednak, że zagości w kraju na dłużej. Modelka wraz z córką spędzą tu całe wakacje.

Polskie wakacje Joanny Krupy i Ashy-Leigh

Modelka przez cały rok może cieszyć się urokami Los Angeles, gdzie mieszka wraz z mężem i 8-miesięczną córeczką. Jednak mimo to, kiedy tylko może, chętnie pojawia się w Polsce. Jest tu wiele miejsc, które kocha, i które chętnie pokazuje też swoim najbliższym. W zeszłym roku zwiedzała różne urokliwe zakątki razem z mężem, a teraz postanowiła pokazać je małej Ashy. Modelka uwielbia Kraków i polskie morze i bardzo by chciała zarazić córkę tą miłością. To się nazywa patriotyzm! Poza tym, jak podaje Fakt, Asia jest miłośniczką pierogów, a nigdzie nie ma pyszniejszych niż w Polsce, więc bardzo się cieszy, że znów będzie mogła ich zakosztować.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Asha-Leigh jest teraz najważniejsza

Mimo tego, że modelka nadal mogłaby robić zawrotną karierę, odkąd urodziła córkę, mocno zwolniła tempo. Projekt Top Model jest jednym z nielicznych, w które wciąż się angażuje. Na Instagramie Joasi możemy podglądać, jak wygląda jej obecne życie. Okazuje się, że to mama na pełen etat. Gwiazda poświęca maksymalnie dużo czasu swojej córce, chętnie pokazuje też zdjęcia z rzeczy, jakie razem robią na co dzień. Oczywiście nadal darzy modę wielką miłością, co przejawia się w strojach Ashy-Leigh. Choć zazwyczaj modelka zakłada dziewczynce wygodne, bawełniane pajacyki i body, od czasu do czasu lubi ją też wystroić jak małą modelkę. Mała Asha-Leigh jest rzeczywiście śliczna jak laleczka, a w takich kreacjach wygląda przecudnie, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Źródło: instagram, fakt.pl

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy