Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zostaną rodzicami
fot. ONS.pl

Krystian Wieczorek zostanie tatą! Kiedy przyjdzie na świat pierwsze dziecko aktora?

Aktorska para w końcu doczekała się potomstwa. Wcześniej nie było to możliwe ze względu na poważną chorobę żony
Milena Oszczepalińska
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zostaną rodzicami
fot. ONS.pl
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się na planie serialu „M jak miłość”. Serialowy romans przerodził się szybko w prawdziwe uczucie i choć dzieli ich spora różnica wieku – Maria jest młodsza od Krystiana o 17 lat, wiedzieli, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. Ponad rok temu odbył się ślub aktorskiej pary, z dala od mediów i obiektywów paparazzi. I choć od razu planowali powiększenie rodziny, nie było to możliwe ze względu na poważną chorobę aktorki. Ale teraz mają już najgorsze za sobą i wkrótce zostaną rodzicami.

Widziałaś już nasze konkursy? Sprawdź, jakie świetne nagrody możesz wygrać dla siebie lub dla dziecka!

Kiedy Krystian Wieczorek i Maria Szafirska będą mieli dziecko?

O radosnej nowinie para dowiedziała się w sierpniu tego roku. Jak donoszą media, Krystian i Maria powitają na świecie swoje pierwsze maleństwo w pierwszym kwartale 2018 roku. To będzie kolejne dziecko w aktorskim świecie, które urodzi się już niedługo. Przypominamy, że niedawno szczęśliwym ojcem został Misiek Koterski, a już wkrótce powitamy na świecie dzieci Kasi Zielińskiej, Weroniki Rosati i Joanny Koroniewskiej.
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Żona Krystiana Wieczorka pokonała ciężką chorobę

Para aktorska szykowała się do roli rodziców od razu po ślubie. W międzyczasie Maria wykonała serię badań i okazało się, że plany ciążowe muszą poczekać. Diagnoza lekarska była jednoznaczna – aktorka zachorowała na boreliozę, a ta choroba wykluczała zajście w ciążę. Na szczęście szybka reakcja i odpowiednie leczenie przyniosły oczekiwane rezultaty. Zbawienna była też bliskość partnera, który stanął na wysokości zadania i wspierał żonę przez cały okres leczenia. Teraz najgorsze para ma już za sobą i oboje mogą z wielką radością oczekiwać przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Gratulujemy!  

Zobacz też: Weronika Rosati fenomenalnie znosi ciążę. Co za figura! 

Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 4 na 12 głosy

Zobacz także

Popularne tematy