Kurdej-Szatan pyta fanek czy mężowie je kochają
fot. Instagram/kurdejszatan

KRYZYS w małżeństwie Kurdej-Szatan? Zapytała fanki… czy ich mężowie JESZCZE JE KOCHAJĄ po porodzie!

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie z dość niepokojącym podpisem. Czyżby sugerowała coś swojemu mężowi?
Aleksandra Zaborowska
Kurdej-Szatan pyta fanek czy mężowie je kochają
fot. Instagram/kurdejszatan
Kilka miesięcy temu rodzina Basi Kurdej-Szatan powiększyła się o małego Henia. Obecnie aktorka żongluje pomiędzy wychowywaniem malucha, jego starszej siostry Hani oraz powrotem do pracy (zarówno na planie telewizyjnym, jak i na deskach teatru). Wygląda jednak na to, że Basia poczuła się przytłoczona natłokiem obowiązków i chwilowo zwątpiła w uczucie swojego męża.

Basia Kurdej-Szatan pyta fanki, czy mężowie je kochają

Aktorka opublikowała zdjęcie w domowej, niezobowiązującej stylizacji i z małym Heniem w ramionach.

„A czy Wasi mężowie Was kochają 5 miesięcy po porodzie? #copocząć” – podpisała fotografię zrezygnowana Basia, ewidentnie w nie najlepszym nastroju.

Fanki pospieszyły jednak na ratunek przybitej idolce i zaczęły dzielić się swoimi romantycznymi historiami, które miały podnieść ją na duchu.
Fanki Kurdej-Szatan pocieszają aktorkę
„Nie ma wyjścia! Urodziłam mu trójkę dzieci”, „Mój mnie kocha nawet 24 lata po porodzie”, „Na tym polega prawdziwa miłość” – rozpisywały się internautki.

Czy wy też wątpiłyście w uczucia męża tuż po porodzie?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy popierasz protest rodziców dzieci niepełnosprawnych? [SONDA ULICZNA]
Zapytałyśmy przechodniów o bardzo gorący społecznie problem pomocy państwa dla rodziców dzieci niepełnosprawnych i ich protestu w Sejmie. Jesteście ciekawe, co mieli do powiedzenia? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy