Krzysztof Bosak będzie ojcem
fot. Instagram

Krzysztof Bosak będzie ojcem: jego żona w chwili ślubu była już w ciąży!

Krzysztof Bosak pokazał się publicznie ze swoją świeżo poślubioną żoną w zaawansowanej ciąży. To będzie pierwsze dziecko Bosaka, znanego ze skrajnie prawicowych poglądów i radykalnych wypowiedzi na temat funkcji rodziny.
Magdalena Drab
Krzysztof Bosak będzie ojcem
fot. Instagram
Krzysztof Bosak poślubił Karinę Walinowicz na krótko przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej przed wyborami, w których startował. Teraz para szykuje się na narodziny pierwszego dziecka. Bosak zdradził, jakiej płci będzie jego potomek.

Krzysztof Bosak będzie ojcem

Krzysztof Bosak podzielił się szczęśliwą wiadomością z widzami w programie „Sedno sprawy”. Na nagranie przyszedł w towarzystwie ciężarnej żony. Karina Walinowicz, żona Bosaka, jest już w 7. miesiącu ciąży! To będzie pierwsze i zapewne bardzo wyczekiwane dziecko pary związanej z ultrakatolicką organizacją Ordo Iuris oraz prawicowymi ruchami politycznymi. Krzysztof Bosak będzie miał syna.

„To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy” − powiedział Bosak.

Radość Krzysztofa Bosaka jest zapewne tym większa, że polityk jeszcze niedawno w swoich publicznych wypowiedziach odmawiał prawa do zawierania małżeństw parom, które nie planują mieć dzieci. Jego zdaniem bezdzietne małżeństwa nie powinny nazywać się rodziną. Bosak nie podzielił się jednak przemyśleniami na temat par bezpłodnych albo doświadczających poronień.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję wszystkim moim wyborcom oraz przede wszystkim osobom, które wspierały mnie w czasie kampanii - w pierwszej kolejności mojej ukochanej żonie @karina_bosak_, dalej Szefowi Sztabu Wyborczego Pawłowi Usiądkowi, Radzie Liderów @konfederacja_, całemu sztabowi i wszystkim zaangażowanym! To co osiągnęliśmy jest wielkim sukcesem nas wszystkich! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Pamiętajcie: nasza praca dla narodu dopiero się rozpoczęła! #bosak2020 #krzysztofbosak #konfederacja #prezydent #naprzódpolsko #wyboryprezydenckie #wyboryprezydenckie2020 #2020 #polityka #korwin #korona #ruchnarodowy #kampaniawyborcza #bosak #polska #sejm #picoftheday #poland #politics #follow #election #campaign #final #finał #wyniki #podziękowania

Post udostępniony przez Krzysztof Bosak (@krzysztofbosak)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 2 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy