Krzysztof i Paulina zostali rodzicami?
fot. Instagram/kristoffer_zrobek

Krzysztof i Paulina ze „ŚOPW” zostali rodzicami? Mężczyzna pokazał zdjęcie ze szpitala!

Krzysztof i Paulina ze „ŚOPW” już od dawna nie mogli się doczekać, aż ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat. Teraz Krzysztof podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitala, a w opisie zasugerował, że... właśnie nadeszła ta upragniona chwila!
Joanna  Biegaj
Krzysztof i Paulina zostali rodzicami?
fot. Instagram/kristoffer_zrobek
Krzysztof i Paulina to jedna z nielicznych par, która po zakończeniu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nadal jest ze sobą i tworzy udany związek. Co więcej, jakiś czas temu poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka! Para już od dawna nie mogła się doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat. Czy małżonkowie właśnie zostali rodzicami? Krzysztof dodał zdjęcie ze szpitala z bardzo tajemniczym podpisem!

Zdjęcie ze szpitala

Krzysztof kilka dni temu wstawił na Instagram zdjęcie ze Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej. Opisał je słowami, które sugerują, że właśnie został tatą i cieszy się, że mógł być w szpitalu podczas tego wydarzenia: „Kiedy czekasz... to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne Mogłem Być.. ❤️”. Do opisu dodał emotikonkę serca, a także hasztagi związane ze szczęściem i rodziną.

Mężczyzna chętnie zamieszczał na Instagramie zdjęcia swojej pięknej żony w ciązy. Myślicie, że już niebawem dumni rodzice pokażą zdjęcie maluszka i potwierdzą tę wspaniałą nowinę?

Zobacz także
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy