Krzysztof Radzikowski został ojcem
fot. screen Instagram/Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski został ojcem! Gwiazdor programu „Googlebox” pokazał zdjęcie synka

Strongman Krzysztof Radzikowski, znany przede wszystkim z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, właśnie został tatą! Siłacz podzielił się z fanami pierwszym zdjęciem nowo narodzonego malca.
Hanna Szczesiak
Krzysztof Radzikowski został ojcem
fot. screen Instagram/Krzysztof Radzikowski
Kilka tygodni temu przyszły tata pokazywał w mediach społecznościowych, jak składa łóżeczko dla malucha. Wtedy też pierwszy raz zdradził płeć przyszłego potomka – wyjawił, że on i jego partnerka spodziewają się syna.

Krzysztof Radzikowski ma syna!

Na instagramowym profilu stacji TTV, która emituje program „Googlebox. Przed telewizorem”, pojawiła się informacja, że syn Krzysztofa Radzikowskiego jest już na świecie. Chłopiec urodził się 24 czerwca o godzinie 20, czyli dzień po Dniu Ojcu. To musiał być najpiękniejszy prezent dla świeżo upieczonego taty!

Niedługo po publikacji tej wiadomości strongman zamieścił na Instagramie zdjęcie synka – chłopiec otrzymał imię Antoni. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji zarówno od kolegów i koleżanek z programu, jak i fanów. Niektórzy próbowali nawet zgadywać, do kogo podobny jest maluszek – część z nich twierdzi, że mały Antoni to wykapany tata!

Krzysztofowi Radzikowskiemu i jego partnerce życzymy dużo radości płynącej z rodzicielstwa. I jak najwięcej przespanych nocy!
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy