Książę George jest bardzo podobny do swojej mamy
fot. Instagram/british.royal.cousins

Książę George wygląda tak samo, jak Kate w wieku 5 lat! [Zdjęcia]

Brytyjczycy nie mogą wyjść w podziwu, że najstarszy syn Kate i Williama jest aż tak podobny do swojej mamy. Te same oczy, nos, usta. Widzicie to?
Milena Oszczepalińska
Książę George jest bardzo podobny do swojej mamy
fot. Instagram/british.royal.cousins
Do brytyjskich mediów trafiło niedawno zdjęcie 5-letniej księżnej Kate. Natychmiast zaczęto porównywać je z obecnymi fotografiami dzieci książęcej pary. Okazało się, że najbardziej podobny do mamy jest książę George. Brytyjczycy są zdumieni, że podobieństwo jest aż tak duże. Chłopiec wygląda niemal jak kopia swojej mamy.

Fotografia z królewskiego archiwum zafascynowała Brytyjczyków

Zdjęcie, które obiegło właśnie brytyjskie media, pochodzi z 1987 roku. Przedstawia Kate Middleton w wieku 5 lat, czyli podobnym do tego, w którym jest teraz jej najstarszy syn, George. Wystarczy tylko zerknąć na fotografię, by dostrzec, że oboje mają identyczny kształt nosa, ust, takie same oczy, łącznie z linią brwi. Oczywiście wiadomo, że dzieci się zmieniają i nie jest powiedziane, że za jakiś czas George nie upodobni się bardziej do swojego taty, księcia Williama. Na razie jednak jego rysy są uderzająco zbliżone do Kate. Zresztą zobaczcie, jak księżna wyglądała, będąc dzieckiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Middleton (@elliepetrosian)

 
Też uważacie, że mały George jest jej kopią? Wydaje się, że chłopiec robi się coraz bardziej podobny do mamy z wiekiem. Na poniższym kolażu środkowe zdjęcie pokazuje Kate w wielu 3 lat. Nie widać na nim znacznego podobieństwa z Georgem. 3-letnią księżną chyba bardziej przypomina jej najmłodszy syn, Louis, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Cambridges. (@thecambridgespage)


Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Brytyjczycy kochają rodzinę królewską

Kwestia podobieństwa dzieci Kate i Williama do swoich rodziców bardzo porusza brytyjską opinię publiczną. Nie dziwi zatem fakt, że kiedy tylko z królewskiego archiwum wyciekły zdjęcia małej Kate, zrobił się wokół nich wielki szum. Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy uwielbiają szczycić się swoją rodziną królewską i czytać na jej temat wszelkie nowinki. My, Polacy, chyba też lubimy, prawda?

Źródło: plotek.pl, Instagram [content:0_25536,0_25170,0_24179,0_25606:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy