Książę George skończył 6 lat
fot. instagram.com/kensingtonroyal/printscreen

George skończył 6 lat. Internauci zwrócili uwagę na strój malucha

Syn Kate i Williama 22 lipca obchodzi urodziny. Z tej okazji w sieci pojawiło się kilka nowych fotografii małego następcy tronu.
Dominika Bielas
Książę George skończył 6 lat
fot. instagram.com/kensingtonroyal/printscreen
Najstarszy syn Kate i Williama właśnie skończył 6 lat. Z okazji jego urodzin na oficjalnym Instagramowym profilu rodziny królewskiej ukazały się najnowsze zdjęcia chłopca. W ten sposób jego rodzice chcą podziękować wszystkim za życzenia: „Wszystkiego najlepszego dla księcia George’a! Książę i księżna Cambridge są bardzo zadowoleni, że mogą podzielić się nowymi fotografiami księcia George’a z okazji szóstych urodzin Jego Królewskiej Wysokości. Zdjęcia powstały na rodzinnych wakacjach oraz w ogrodach Pałacu Kensington. Ich autorką jest księżna Cambridge. Dziękujemy wszystkim za urocze wiadomości – czytamy w oficjalnym komunikacie dołączonym do fotografii jubilata.” - czytamy pod fotografiami.

Mama paparazzi

Rodzice coraz rzadziej decydują się na sztywne sesje zdjęciowe w salonach fotograficznych. Za tym trendem podąża także Kate, która interesuje się fotografią. To właśnie zdjęcia jej autorstwa zostały opublikowane w sieci. Księżna Cambridge wykonała je podczas zabawy i to dzięki temu widzimy na nich roześmianego i beztroskiego chłopca. Oprócz radosnej buzi księcia uwagę internautów przykuł strój, w jakim pozował mały następcą tronu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Próżno szukać na zdjęciach koszul czy marynarek. Kate postawiła na sportowy styl. Dzięki temu maluch czuł się swobodnie podczas zabawy, a mama mogła zrobić te przeurocze zdjęcia.

Na jednej fotografii książę ma zieloną koszulkę polo. Bez problemu kupisz podobną dla swojego małego eleganta.

Na innym zdjęciu jubilat ma na sobie białą koszulkę piłkarskiej reprezentacji Anglii marki Nike. Jak wyliczył portal Hello!, t-shirt kosztował niecałe 35 funtów, czyli ok. 165 złotych. To dość niska cena jak na królewskie standardy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

Trzeba przyznać, że to bardzo fajna stylizacja. Jeśli podoba ci się ten pomysł na sesję, koszulki dla małego kibica możesz kupić tu:

Na małego księcia czeka jeszcze przyjęcie. Jak donosi Us Weekly, Kate Middleton postanowiła osobiście zaangażować się w zorganizowanie urodzinowego przyjęcia dla księcia George'a. W tym roku z tej okazji ma odbyć się przyjęcie, którego motywem przewodnim jest magia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)


Źródło: Instagram, usmagazine.com
  [content:0_27216,0_27217,0_27212,0_27210:CMNews]  
Redakcja poleca: Bolesne ząbkowanie
Zobacz jak pomóc dziecku przy bolesnym ząbkowaniu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy