Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka
fot. Instagram/misanharriman

Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się DRUGIEGO DZIECKA!

Rzecznik prasowy książęcej pary potwierdził, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Harry i Meghan podzielili się z tej okazji piękną fotografią!
Aleksandra Zaborowska
Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka
fot. Instagram/misanharriman
Meghan Markle jest w drugiej ciąży! To informacja potwierdzona przez rzeczników prasowych byłych royalsów. Mieszkająca obecnie w Kalifornii książęca rodzina już wkrótce powiększy się o nowego członka.

„Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, spodziewając się swojego drugiego dziecka” - informuje rzecznik pary.

Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka

Jeszcze w listopadzie księżna Meghan podzieliła się niezwykle bolesną historią o swoim poronieniu. O traumatycznych doświadczeniach opowiedziała na łamach „The New York Timesa”. Z ogłoszeniem kolejnej ciąży para zwlekała dość długo - na zdjęciu wykonanym przez słynnego fotografa Misana Harrimana widać, że brzuszek Meghan ma już pokaźne rozmiary.

„Meg, byłem na twoim ślubie, będąc świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, mogąc uchwycić jej rozkwit” - napisał Harriman pod fotografią.

Gratulujemy!
 
Źródło: Instagram, Daily Mail

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy