pierwsze słowa Archiego
fot. Instagram

Książę Harry: Archie już MÓWI (a nie ma jeszcze 2 lat!). Pierwsze słowo zaskoczyło wszystkich

Mały Archie zaskakuje rodziców wyjątkowymi zdolnościami: jego pierwsze słowa są dość nietypowe i świadczą o szybkim rozwoju malucha. Książę Harry nie kryje dumy z syna i chętnie opowiada o jego postępach.
Magdalena Drab
pierwsze słowa Archiego
fot. Instagram
Książę Harry wyjawił kilka rodzinnych sekretów, także tych związanych ze swoim synem i jego osiągnięciami. Podczas występu w amerykańskich talk-show dumny tata zdradził, że niespełna dwuletni Archie umie już wypowiadać pierwsze słowa − i to całkiem niezwykłe!

Pierwsze słowo Archiego

Książę Harry był gościem programu „The Late Late Show with James Corden”, w którym opowiadał o swoim życiu w USA. Nie omieszkał przy tym podzielić się kilkoma ciekawostkami ze swojej rodzinnej codzienności. Okazuje się, że mały Archie, który dopiero w maju skończy dwa lata, umie już mówić! To wprawdzie tylko pojedyncze słowa, ale jak na takiego maluszka − bardzo nietypowe. 

„[Archie] jest bardzo zabawny, ma niesamowitą osobowość. Już łączy trzy, cztery słowa i śpiewa piosenki” − zachwycał się książę Harry.

A pierwsze słowo Archiego? Zgodnie z relacją taty brzmiało... „krokodyl”. W czerwcu zeszłego roku zaś media donosiły o innych słowach, które także zna już syn księcia Harry'ego i Meghan Markle: to „mama”, „tata”, „pies” i „książka”. Całkiem imponujący zestaw jak na półtoraroczniaka, prawda?
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dziecko słuchając muzyki szybciej zaczyna mówić
Muzyka rozwija wyobraźnię, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia, a także przyspiesza naukę mowy. Sprawdź, jak wykorzystać muzykę w rozwoju niemowlaka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy