książę William, książę William z dziećmi
fot. Instagram

Książę William: dzieci są najważniejsze! Cudne zdjęcie na Dzień Ojca (mały Louis nie do poznania!)

Rozchichotane rodzeństwo i rozpromieniony tata – to cudowne zdjęcie zrobiła księżna Kate z okazji Dnia Ojca i urodzin Williama. Książę William stara się być ojcem, jakiego sam nigdy nie miał.
Magdalena Drab
książę William, książę William z dziećmi
fot. Instagram
Książę William świętuje Dzień Ojca i jednocześnie kończy 38 lat. Z tej okazji w sieci opublikowano piękne zdjęcie autorstwa księżnej Cambridge: widać na nim tatę rozkoszującego się wspólnym czasem z dziećmi. William wyraźnie spełnia się w roli ojca, a z dziećmi łączy go wyjątkowa więź. Cała roześmiana czwórka siedzi na huśtawce, którą podarował Williamowi i Kate książę Karol w prezencie ślubnym.  

Książę William na zdjęciu z dziećmi

Kate, zapalona i utalentowana fotografka, zrobiła to wzruszające zdjęcie w piątek na terenie wiejskiej posiadłości w Norfolk. Fotografia pokazuje, że Williamowi udało się zapewnić dzieciom to, do czego zawsze dążył, a czego jemu brakowało: bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo z obojgiem rodziców.

Doświadczenia Williama są całkiem inne i bardzo smutne: Jego ojciec, książę Karol, był pracoholikiem i synowie rzadko go widywali. Do tego William był mimowolnym świadkiem wyniszczającej walki pomiędzy rodzicami, a w końcu stracił mamę, gdy miał zaledwie 15 lat. Teraz sam stawia swoje dzieci na pierwszym miejscu, a wszystkie zajęcia organizuje tak, aby nie kolidowały one ze szkołą czy nawet porą snu księcia George'a (6 lat), księżnej Charlotte (5 lat) i księcia Louisa (2 lata). Troskliwy tata na zmianę z mamą stara się też osobiście odbierać dzieci ze szkoły.


Rodzina pozuje do zdjęcia w zwykłych, codziennych ubraniach: dzieci mają na sobie koszulki polo z H&M, a księżna Charlotte nosi wygodne jeansowe ogrodniczki.

Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Książę William spędza czas z dziećmi na wsi

Pandemia koronawirusa sprawiła, że para książęca miała więcej wolnego czasu i ostatnie miesiące spędziła z dziećmi. Pomimo wyzwań związanych z nauczaniem w domu William i Kate postanowili  nie posyłać jeszcze Charlotte i George'a z powrotem do szkoły w Londynie. Bo prawda jest taka, że w wiejskim domu w Norfolk bawią się świetnie! William pomaga George'owi w odrabianiu lekcji, maluje z Louisem i goni Charlotte po ogrodzie – robi wszystko to, za czym sam tęsknił w dzieciństwie. Rozbijanie namiotów, biwakowanie na wolnym powietrzu, uprawa pomidorów i obserwowanie, jak rosną słoneczniki, to teraz codzienność rodziny królewskiej. Tutaj William może być ojcem, którym zawsze chciał być.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you everyone for your very kind wishes on The Duke of Cambridge's birthday today! 🎂 🎈

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)


Źródło: dailymail.co.uk

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy