Książę William wyznał, że przed dziećmi było lepiej
fot. ONS.pl/screen/instagram.com

Czy Książę William cieszy się na trzecie dziecko? Jego wypowiedź jest zaskakująco szczera!

Szczere wyznanie księcia Williama dotyczące tacierzyństwa, problemów wychowawczych i niepokoju związanego z przyjściem na świat trzeciej pociechy niektórych zaskoczyły, innych wzruszyły. Wychowywanie dzieci bywa trudnym wyzwaniem, nawet jeśli jest się księciem.
Weronika Zagojska
Książę William wyznał, że przed dziećmi było lepiej
fot. ONS.pl/screen/instagram.com
Już w kwietniu ma przyjść na świat trzeci potomek Kate i Williama. Plotkarskie media spekulują nawet, że to są bliźnięta, czego Pałac oficjalnie nie potwierdził. Za to kilka dni temu, podczas ceremonii rozdania nagród Centrepoint Awards w Pałacu Kensington, Książę William był wylewny w temacie dotyczącym rodzicielstwa i szczerze wyznał, co czuje oczekując na trzecie dziecko oraz jak sprawdza się w roli ojca.
"Nasze trzecie dziecko ma urodzić się w kwietniu, więc śpię tyle, ile mogę." - powiedział bez zbędnej kokieterii. Każdy rodzic wie, że to podstawowa sprawa w dobrym rodzicielstwie - trzeba być wyspanym na zapas, o ile to tylko możliwe. Później już nie da się odespać niedoborów.
Dalej Książę nadal trochę narzekał: "Z dwójką jest w porządku, nie wiem, jak sobie poradzę z trojgiem dzieci. Będę stale zmęczony". Jak sobie radzi z rolą taty - o tym mówi też zupełnie wprost: "Istnieją cudowne wzloty, ale i cudowne upadki. To było dla mnie osobiście trudne wyzwanie. Czasami zdarzało mi się borykać z problemami - zmiana z samotnego, niezależnego mężczyzny w męża i posiadanie dzieci to coś co zmienia życie".

Kate i William - para książęca
fot. ONS.pl

Na szczęście Książę William zawsze też podkreśla przy tym ogromną rolę Kate: "Mam szczęście, że otrzymałem wsparcie od Catherine. Jest niesamowitą matką i fantastyczną żoną. Bardzo kocham moje dzieci, ich posiadanie sprawiło, że wiele się nauczyłem o sobie i o rodzinie".

Jak wam się podoba to wyznanie taty Williama?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy