Wydawnictwo Amber - książki dla dzieci
fot. Materiały prasowe

Nowa książka Wydawnictwa AMBER „Cześć cześć”

Fantastyczna książka Brendana Wenzela, dla dzieci w każdym wieku i rodziców. Już w sprzedaży!
Wydawnictwo Amber - książki dla dzieci
fot. Materiały prasowe
AMBEREK prezentuje nową, unikatową książkę dla dzieci w każdym wieku i rodziców, autora A każdy widział kota¸ fenomenalnego bestsellera „New York Timesa”, przetłumaczonego na 25 języków i uhonorowanego nagrodą Caldecott Honor 2017. Piękna i niepowtarzalna – łączy niezwykłe graficzne formy z minimalistycznym i zabawnym rymowanym tekstem. Walory edukacyjne z przesłaniem ekologicznym, społecznym i humanistycznym.  

Wszystko zaczyna się od powitania. I od kota, jak to u Brendana Wenzela, autora książeczki A każdy widział kota, nagodzonej prestiżową nagrodą Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Caldecott Honor. W Cześć, cześć poznajemy dwa koty, białego i czarnego. Następnie przed Czytelnikiem pojawia się bajkowa parada zwierząt, które bardzo, ale to bardzo się od siebie różnią. To łatwo zauważyć. Ale czy widzicie, co je łączy?
Zabawny, rytmiczny tekst i olśniewające kolorami ilustracje uczą, jak zjawiskowo różnią się od siebie dzieła natury i jak cudownie są do siebie podobne.
 
Radosny, rytmiczny tekst i żywiołowe ilustracje Brendana Wenzla zachęcają do cieszenia się nieskończoną różnorodnością natury oraz szukania przepięknych podobieństw. A wszystko zaczyna się od prostego powitania: „Cześć cześć”.
 
To wyraz najwyższego zachwytu nad mnogością zwierzęcego życia na Ziemi... i troski o jego przetrwanie. „Publishers Weekly”
 

fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał z udziałem Wydawnictwa Amber
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy