GRY
 
 

Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka

"Chyba mam problem, i to nie lada – We własnym domu deszcz na mnie pada". Na kogo? Na tytułowego zająca, który od pierwszej do ostatniej strony próbuje zaradzić sytuacji. To opowieść o wartości różnych talentów i sile prawdziwej przyjaźni. Piękna książka zdolnego duetu: Ewy Kozyry-Pawlak i Pawła Pawlaka.

książki dla dzieci, książka od 2. roku życia

Piękną i mądra bajka o troskach zająca Grajka
Ewa Kozyra-Pawlak
Ilustracje: Paweł Pawlak
Egmont
Od 2. roku życia
Cena: 25 zł


Jedna seria, a w niej trzy świetne poetki – Danuta Wawiłow (Wszędzie pachnie czekoladą), Natalia Usenko (Idealny dzień), Ewa Kozyra-Pawlak oraz trzech ilustratorów: Joanna Rusinek, Diana Karpowicz i Paweł Pawlak. We wszystkich tych trzech książkach zaszła imponująca symbioza estetyczna między słowem słowem a obrazem. Rusinek wydobywa detale z poezji, Karpowicz podąża za treścią wierszy, Pawlak czyni z grafiki część tekstu, swoją drogą napisanego przez jego żonę.  Każda z autorek ma rozpoznawalną frazę. Moja faworytka – "Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka"  Ewy Kozyry-Pawlak to przypowieść o próbach radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Katarzyna Kubisiowska

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj