GRY
 
 

Spacer

"Świetna rymowanka Łukasza Łęckiego pięknie zilustrowana przez debiutującą Martę Liszkę. Ucieszy oko i ucho nawet najmłodszego czytelnika" - zachwala książkę wydawnictwo Czerwony konik. Potwierdza Katarzyna Kubisiowska.

książki dla dzieci, książka od 2. roku życia

Spacer
Łukasz Łęcki
Ilustracje: Marta Liszka
Czerwony konik
Od 2. roku życia
Cena: 19 zł

Książka rozkładająca się jak harmonia – niestandardowa forma nadaje jej rys szlachetny. W prezencie otrzymujemy dwustronny obraz autorstwa Marty Liszki o nasyconych kolorach, z szeregiem szczegółów aktywizujących oko. Towarzyszący tekst to wyliczanka. Jej fabuła: siódemka żuków leci przez miasto, wieś, łąki, pola, a tor ich lotu znaczą przerywane linie – to dodatkowa atrakcja, bo dziecko może prześledzić drogę każdego z owadów. Ta na pierwszy rzut oka skromna książeczka kryje niebywałe bogactwo tematyczne – jest tutaj o pogodzie, cywilizacji, głuszy, pracy, wypoczynku. Estetyczna szata graficzna podkreśla tylko jej urodę.
Katarzyna Kubisiowska


Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj