GRY
 
 

Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem? - Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw

18.11.2012r., godz.12:00 Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem? Tove Jansson – to historia krótkiej powrotnej wyprawy Muminka z mleczarni z bańką mleka dla mamy, która to wyprawa zamieniła się w trzymającą w napięciu przygodę.

kawiarnia plac zabaw
Książka czeka niecierpliwie na małych uczestników najbliższej Zaczytanej Niedzieli w Kawiarni Plac Zabaw. Zaginiona Mała Mi, zrozpaczona Mimbla, iskrzące Hatifnaty, Filifionka, Paszczak – to tylko niektórzy bohaterowie czarującego Świata Muminków, których spotyka podczas swej wędrówki Muminek. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wycięciom i dziurkom czytelnik może w każdej chwili podejrzeć skrawek tajemnicy, jaką kryją kolejne strony książki. Wyraziste kolory, osobliwe postaci, ekspresywne wariacje czcionki tworzą przyjazną dziecku całość odzwierciadlającą przepiękną wizję Tove Jansson.

Zapraszamy do wspólnej zabawy przy tej wyjątkowej książce, która w tym roku obchodziła swoje 60. urodziny! Książki nie trzeba się bać, bo Buki nie ma 

Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem? T. Jansson, wyd. EneDueRabe

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw
ul. Jeżewskiego (przy klubie tenisowym)
Warszawa
wstęp wolny
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj