GRY
 
 

Nowa kolekcja kultowych powieści kryminalnych „Agatha Raisin”

Po raz pierwszy w Polsce - seria bestsellerowych powieści kryminalnych M.C. Beaton.

Agatha Raisin i ciasto śmierci, książki, powieść kryminalna
fot. materiały prasowe
Już 23 lipca Edipresse Polska wprowadzi do sprzedaży serię światowych, bestsellerowych powieści kryminalnych M.C. Beaton.

M.C. Beaton jest mistrzynią powieści kryminalnej. Jej książki podbiły serca czytelników na całym świecie. Bohaterką serii jest Agatha Raisin, która zmęczona szybkim londyńskim życiem przeprowadza się na wieś, gdzie zupełnie przypadkowo odnajduje się w roli doskonałego detektywa.

Znudzona, samotna, przyzwyczajona do sukcesów i estymy przystępuje do miejscowego konkursu na najlepszy wypiek. Wystawia nadziewane ciasto francuskie zakupione po kryjomu w znakomitej londyńskiej piekarni. Ten sposób na zyskanie sobie sympatii sąsiadów okazuje się zawodny. Nie dość, że sędzia odrzuca kandydaturę, to na domiar złego pada martwy po skosztowaniu smakołyku…

Pełne uroku, zagadkowe i humorystyczne opowieści M.C. Beaton szybko znalazły powszechne uznanie wśród czytelniczek nie tylko Wielkiej Brytanii, skąd autorka pochodzi. Na całym świecie M.C. Beaton sprzedała już ponad 10 mln książek, które nie schodzą z listy bestselerów Amazon.com.

Pierwsza część 11-tomowej kolekcji pt. „Agatha Raisin i ciasto śmierci” będzie do kupienia w promocyjnej cenie 4,99 pln. Książkę będzie można również znaleźć z najbliższymi wydaniami dwutygodników „Party” i „Pani Domu” (również w cenie 4,99 pln). Kolejne tomy będą ukazywały się w poniedziałki co dwa tygodnie - w cenie 13,99 pln.

Doskonała lektura dla każdej mamy - trzyma w napięciu, ale i bawi.Ponadto w serii ukażą się:

Agahta Raisin i wredny weterynarz
Agatha Raisin i zakopana ogrodniczka
Agatha Raisin i zmordowani piechurzy
Agatha Raisin i śmiertelny ślub
Agatha Raisin i koszmarni turyści
Agatha Raisin i krwawe źródła
Agatha Raisin i tajemnice salonu fryzjerskiego
Agatha Raisn i martwa znachorka
Agatha Raisin i przeklęta wies
Agatha Raisin i miłość z piekła rodem
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj