GRY
 
 

Księga pełna czarów w Teatrze Otwartym T.O.

23.09.2012., godz.15.15 Teatr Otwarty T.O. zaprasza dzieci na przedstawienie.

Teatr Otwarty T.O.
Księga pełna czarów PROJEKT EZOP
Posłuchaj mały widzu. W pewnej podkrakowskiej mieścinie mieszka stary schorowany młynarz z rodziną. Jego dzieci różnią się od siebie i każde z nich o co innego się stara w życiu. Aż pewnego dnia do ich spokojnego domu przybywa cudowna tajemnicza postać, która postanawia nauczyć dzieci czytania i pisania. Czy te zdolności pomogą im w życiu i co z tego wyniknie, o tym dowiecie się oglądając wspaniałe przedstawienie , gdzie wspaniałe kostiumy i muzyka pozwolą przenieść się w krainę bajki. Widowisko realizowane jest przez wspaniałych krakowskich aktorów w żywym planie. Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Natasz Słysz-Czaja
MUZYKA: Studio ABC
KOSTIUMY: Natasza Słysz -Czaja
WYSTĘPUJĄ: Barbara Sęk, Natasza Słysz-Czaja, Dariusz T. Cywka

SCENA TEATRU T.O. W KINOTEATR WRZOS
UL. ZAMOYSKIEGO 50

BILETY:
NORMALNY 14 ZŁOTYCH,
ULGOWY 12 ZŁOTYCH

Rezerwacja: tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500)289881, rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl www.teatrto.art.pl
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj