logo
fot. księgarnia-bajka.com

Księgarnia z Bajki zaprasza na spotkania

13-18.12.2011r., Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci z rodzicami na spotkania z książką.
logo
fot. księgarnia-bajka.com
13 grudnia, godz. 10.00 i 11.00  Dzień księgarza
Spotkania z dziećmi na temat pracy księgarza, wartości czytania, obcowania z książkami.
Os. Wichrowe Wzgórze 124

13 grudnia, godz. 10.15
Spotkanie z Wesołym Ryjkiem dla maluszków.
Nurzanie się w rodzinności i czułości.
Bilet - 8 zł.
Os. Przyjaźni 125

14 grudnia, godz. 10.00 i 12.00
Joanna Krzyżanek z swoimi postaciami z bajek przygotuje dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Prezentacja książek i warsztaty plastyczne. Cecylka Knedelek w sam raz na Boże Narodzenie. W Bajce zapachnie jak w Starym Knedelkowie - świerkowymi drzewkami, czerwonym barszczykiem i pierniczkami. W powietrzu rozejdzie się ta nieuchwytna, najwspanialsza na świecie woń... woń zbliżających się świąt. Cecylka Knedelek i gąska Waleria zawładną wyobraźnią dzieci i zachęcą je aby same, swoimi rączkami zrobiły cuda. Wierzymy, że to się uda!
Wstęp wolny.
Os. Wichrowe Wzgorze 124 - Dom Kultury Bajka

17 grudnia, godz.11.00 Poranek literacki z Pettsonem i Findusem. "Żył sobie kiedyś staruszek, który nazywał się Pettson. Mieszkał w małym domkugoscie_na_boze na wsi i miał prawie wszystko(...). Jedynie czasem czuł się samotny"... Pewnego dnia jego życie odmieniło się za sprawą kota, którego podarowała mu życzliwa sąsiadka. Findus obudził w Pettsonie niezwykłe pokłady czułości, troskliwości i miłości. Jego życie nabrało barw. „Nadszedł dzień poprzedzający Wigilię, a w domu nie było prawie nic do jedzenia. Dzisiaj była naprawdę ostatnia chwila, żeby kupić żywność na święta Bożego Narodzenia i ściąć świerk na świąteczne drzewko, i upiec pierniki”… Plany były wielkie. Podczas wyprawy do lasu Pettson skręcił nogę.Przygotowaniem świąt zajął się mały kotek. Jak sobie z tym poradził? Czy trzeba być dużym aby być dzielnym? Co można zrobić aby otworzyć serca innych? Zapraszamy dzieci z rodzicami i dziadkami, bo to ostatnie spotkanie przed świętami. Wstęp wolny.
Os. Przyjaźni 125

18 grudnia - Wyjątkowa niedziela! godz. 10.00 -14.00
, Zapraszam do poznania obfitości naszej oferty książkowej. Zachęcam do wybierania książek dla siebie, dziecka i przyjaciela. Niechaj to będą najlepsze książki, które Państwa ucieszą, wzmocnią i wzbogacą wszak: "Wyobraźnia ma siłę, której nie potrafi dorównać nauka." Ingrid Bengis. Ważnym sposobem karmienia wyobraźni jest czytanie. Dzięki powtórnej lekturze baśni, można odnaleźć ukryte części siebie, pochowane między linijkami ulubionych tekstów. Na ten świąteczny czas warto zadbać o ulubione książki z dzieciństwa.

Dom Kultury "Bajka" Wichrowe Wzgórze 124
więcej »
Redakcja poleca: Kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej?
Na pytanie, kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej, nie ma jednoznacznej odpowiedzi – choć testy można robić już 10 dni po zapłodnieniu, to nawet pozytywny wynik nie będzie oznaczać, że ciąża przetrwa parę kolejnych dni. Aby wiarygodnie potwierdzić ciążę, trzeba wstrzymać się nawet dłużej niż 2 tygodnie od zapłodnienia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy