logo, Księgarnia z Bajki

Księgarnia z Bajki zaprasza na spotkania

3,4,7.02.2012r., Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci na spotkania.
logo, Księgarnia z Bajki
4 lutego, godz. 11.00
Poranek literacki z "Fantazją" .
"W czasie deszczu dzieci się nudzą. To powszechnie znana rzecz." Chcemy podroze_z_fantazjazaprzeczyć słowom tej piosenki i udowodnić, że nudzą się tylko te, które nie umieją przywołać Fantazji. Któż to taki? To, ktoś, kto umie sprawić, że "Klub Ponuraków" udaje się w najdalszą podróż jaką można odbyć na skrzydłach wyobraźni wcale nie wychodząc z domu. Jeśli chcecie Państwo poznać ową damę o wdzięcznym imieniu Fantazja, jeśli chcecie zażyć z dziećmi przygody, zapraszamy na wędrówkę z nami. Wesoły autobus poprowadzi współautor książki Sergiusz Pinkwart.
Wstęp wolny.

4 lutego, godz.10.00
Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke
autorem wielu znanych, lubianych i nagradzanych książek dla dzieci i młodzieży.
Os. Przyjaźni 125 Wstęp wolny.

2 lutego, godz.10.15 i 11.45
Spotkanie z Monika Kowaleczko-Szumowska
autorką i tłumaczką.gupikowo „Gupikowo" to jej pierwsza książka dla dzieci i młodzieży, którą planuje rozwinąć w serię. To zabawne perypetie czwórki rodzeństwa, wesołej opiekunki Madzi i bardzo wielu ryb akwariowych. Nastoletniej Marysi udaje się zrealizować marzenie o posiadaniu akwarium, a w hodowli rybek dzielnie wspomaga ją brat Mikołaj i mała Zosia oraz jej opiekunka Madzia, której tata jest doświadczonym akwarystą. Wkrótce opieka nad rybkami zaabsorbuje całą rodzinę...
Dużo o odpowiedzialności, szacunku i miłości. O tym też będzie na spotkaniu z autorką.
Os. Przjaźni 125
Wstęp wolny.

3 lutego godz. 10.00
Wichrowe Wzgórze 124
Spotkanie z Barbarą Gawryluk pisarką, dziennikarką, tłumaczką moje_bullerbynliteratury skandynawskiej. Zgłoszenia woli udziału grup dzieci: bajka-krystyna@tlen.pl Wstęp wolny.

7 lutego, godz. 10,15
Spotkanie dla 4-latków
.
Budujemy dom z trzema świnkami czyli wszystko o przyjemnościach i obowiązkach. O rzetelności i dbałości. O solidarności braterskiej.
Bilety 8 zł.

Dom Kultury "Bajka" Wichrowe Wzgórze 124
więcej »
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy