Księżniczka Charlotte ma słodki pseudonim
fot. ONS.pl

Jak księżna Kate mówi do Charlotte? To zdrobnienie jest przesłodkie!

Dziewczynka wygląda jak aniołek, więc nie dziwne, że Kate mówi do niej tak czule. Ten pseudonim bardzo do niej pasuje!
Milena Oszczepalińska
Księżniczka Charlotte ma słodki pseudonim
fot. ONS.pl
Księżna Kate podczas jednego z wywiadów zdradziła, jak nazywa swoją czteroletnią córkę, Charlotte. Ten pseudonim jest naprawdę uroczy i w dodatku idealnie pasuje do małej księżniczki.

Księżna Kate nazywa córkę „Lottie”

Kate Middleton, podobnie jak większość mam, używa pieszczotliwych form imion, zwracając się do swoich dzieci. Księżna podczas rozmowy z popularną w Wielkiej Brytanii blogerką, Laurą-Ann, wyjawiła, że lubi nazywać Charlotte „Lottie”. Gdy blogerka powiedziała, że jej syn ma obecnie cztery lata, Kate skomentowała: „Och, to jest w tym samym wieku, co Lottie”. Miała przy tym na myśli oczywiście czteroletnią Charlotte. Choć rozmowa obu pań nie trwała długo, media od razu podchwyciły ten jeden szczegół i zaczęły rozpisywać się na temat słodkiego pseudonimu księżniczki. A wam jak się podoba?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Charlotte to dziewczynka z charakterem

Na zdjęciach mała Lottie zawsze wygląda elegancko i ślicznie, zupełnie jak na księżniczkę przystało. Nieraz udowodniła jednak, że za tym uroczym obrazkiem kryje się dość krnąbrny charakterek. Dziewczynka potrafi tupać nogami, marudzić czy pokazywać język fotoreporterom, kiedy coś jest nie po jej myśli. Cóż, mimo książęcego tytułu jest przecież jeszcze dzieckiem i ma prawo do podobnych zachowań. Na razie zachowuje się jak wiele czterolatek i jak widać nawet dla rodziców jest po prostu Lottie. Dystyngowaną księżną Charlotte będzie, gdy przyjdzie na to czas.

Wy też zdrabniacie imiona swoich dzieci? Jak lubicie do nich mówić? Podzielcie się tym w komentarzach!

Źródło: onet.pl [content:0_27241,0_25358,0_24211,0_25320:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy