Księżka Kate pomaga dzieciom w ogrodzie
fot. Hello Fashion Magazine

Księżna Kate zdradziła, jakie ma plany wobec trzeciego dziecka

Księżna Kate, mimo piątego miesiąca ciąży, angażuje się społecznie na rzecz dzieci.
Księżka Kate pomaga dzieciom w ogrodzie
fot. Hello Fashion Magazine
Księżna Kate jest już w piątym miesiącu ciąży, a mimo to nadal nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o obowiązki. Każdego dnia ma na głowie wiele zadań do wykonania. Ostatnio księżna odwiedziła dzieci w jednej z londyńskich szkół podstawowych.

Kate lubi pomagać dzieciom

Uczniowie z Robin Hood Primary School brali udział w kampanii na rzecz Książęcego Towarzystwa Ogrodniczego. Pisaliśmy o tym, że księżna przybyła do nich z wizytą, by wspólnie uczcić ich pracę. Uczniowie stworzyli swój ogród i postanowili pochwalić się nim przed księżną. Żona księcia Williama doceniła ich wysiłek i wspólnie z dziećmi sadziła rośliny i pieliła grządki.

 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!

Jakie ma plany po porodzie?

Kate Middleton nie tylko pomagała dzieciom, a też podzieliła się z nimi pewną tajemnicą. „Mam bardzo miłe wspomnienia zabaw w ogrodzie z czasów mojego dzieciństwa. Teraz często dzieje się nimi z moimi dziećmi – Georgem i Charlottą. One też to kochają i bardzo cieszę się widząc, że wy również uwielbiacie zajęcia w ogrodzie”. – powiedziała księżna. Księżna Kate wyznała również, że gdy tylko urodzi się jej trzecie dziecko, ona na pewno znajdzie czas, aby wprowadzić je w tajniki ogrodnictwa. Przypomnijmy, że kolejny członek rodziny królewskiej ma przyjść na świat w kwietniu 2018 roku.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować księżnej, że pomimo błogosławionego stanu, wciąż znajduje czas oraz chęć na to, by pomagać innym. A zwłaszcza dzieciom, których sama ma już dwoje. Życzymy zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Co myślicie na temat inicjatywy społecznej księżnej Kate? Piszcie w komentarzach!

Źródło: TVP

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy